לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

פסטיבל המוזיקה בוורבייה - שוויץ

יציאה בתאריכים: 05.08.19 - 29.07.2019

משך הטיול: 7 ימי הדרכה

הטיול הסתיים. בהמשך יפורסם מועד חדש. התקשרו או השאירו פרטים כאן להיכנס לרשימת המתעניינים לטיול, ללא התחייבות.
תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לרשימת הטיולים הקרובים.

פסטיבל המוזיקה בוורבייה - שוויץ

יציאה בתאריכים: 05.08.19 - 29.07.2019

משך הטיול: 7 ימי הדרכה

מסלול הטיול

 

בהדרכת:

ShomroniOme1r

עומר שומרוני - מבכירי מבקרי המוזיקה הקלאסית בישראל ומרצה מבוקש למוזיקה. מלמד בביה"ס למוזיקה באוניברסיטת ת"א ומגוון מוסדות נוספים. יוזם ומוביל סיורי מוזיקה קלאסית לפסטיבלים מובילים בחו"ל.

 • בנוסף - יצטרף מלווה קבוצות בכיר מצוות חברת "קשרי תרבות תבל".

 

 

 

 

 

בסמינר מוזיקלי זה נבלה שבוע של חופשה חלומית בפסטיבל ורביה (Verbier) בשווייץ, הנחשב לפסטיבל המוביל בעולם למוזיקה קאמרית. לאורך כל השבוע נשהה באותו מלון, היחידי ברמת 5 כוכבים, הממוקם במרכז ורביה.

בסמינר נשלב ביקור במגוון קונצרטים, המוגשים באוויר ההרים הצלול של האלפים השוויצריים. כמו בכל שנה, מציעים הקונצרטים תכניות מוזיקליות נפלאות ורשימה ארוכה של מנצחים וסולנים מעולים. השנה, בין היתר, נבקר בקונצרטים בהשתתפות מוזיקאים גדולי עולם כמו הפסנתרנים אנדרס שיף ודניס מצויב, הצ'לן מישה מאיסקי, הכנר ודים רפין, המנצחים להב שני ופאביו לואיזי ורבים אחרים.

התכנית המוזיקלית העשירה של הסמינר כוללת עשרה קונצרטים מעולים, מהם ניתן לבחור על פי ההעדפה האישית של כל נוסע. נוסעים שיעדיפו לוותר על חלק מהקונצרטים יוכלו ליהנות ממגוון אלטרנטיבות: ביקורים בכיתות אמן פתוחות לקהל שמתקיימות במסגרת הפסטיבל, בילוי בספא של המלון, טיול רגוע בכפר או עלייה ברכבל לפסגות שמעל הכפר.

לקראת קונצרטי הערב תיערך הרצאה של עומר שומרוני, בה נערוך היכרות עם היצירות שיבוצעו בתכנית.

 

 

יום 1, יום ב', 29.07.19  ת"א - ציריך - ורביה

kt 0006 day1

נצא בטיסת הבוקר של אל-על מתל-אביב לציריך (Zurich). לאחר הנחיתה נצא בנסיעה במעלה עמק נהר הרון אל הכפר ורבייה (Verbier), השוכן בגובה 1400 מטרים מעל פני הים.

היום נתחיל שבוע של חופשה מוזיקלית במסגרת פסטיבל ורביה, הנחשב לאחד הפסטיבלים הקאמריים החשובים בעולם. פסטיבל זה מתקיים מאז תחילת שנות התשעים, ומשלב מוזיקה ברמה הגבוהה ביותר עם נוף אלפיני עוצר נשימה. הפסטיבל כולל לצד קונצרטים מעולים גם כיתות אמן פתוחות לקהל, החושפות את תהליך העבודה בין המוזיקאים הידועים לבין אמנים צעירים.

עם הגעתנו לכפר נתארגן במלון, ונצא לארוחת ערב מאורגנת משותפת.

 

 

 

 

יום 2, יום ג', 30.07.19

kt 0005 day2

את הבוקר נפתח בהרצאה של עומר שומרוני לקראת קונצרט הערב. לאחר ההרצאה נצא לקונצרט הראשון בסמינר, שיתקיים בכנסייה המודרנית היפהפיה של וורביה. הקונצרט יכלול רסיטל של הכנר מארק בוצ'קוב (Bouchkov) והפסנתרן דמיטרי מסלאאב (Masleev).

בתכנית:

פרנץ שוברט - סונטה לכינור ופסנתר בלה מז'ור ד. 574 ("גראן דואו")

ברהמס - סונטה לכינור ופסנתר מספר 2 אופוס 100

שוסטקוביץ' - סונטה לכינור ופסנתר אופוס 134

בשעות הערב נצא לקונצרט נוסף, הפעם באולם הגדול של הפסטיבל. זהו קונצרט סימפוני עם שניים מגדולי המוזיקאים ההונגריים של זמננו: הפסנתרן אנדרס שיף (Schiff), והמנצח הנפלא גאבור טקאץ'-נאג'י (Gábor Takács-Nagy).

בתכנית:

היידן - סימפוניה מספר 44 ("האבל")

ברטוק - קונצ'רטו לפסנתר מספר 1

היידן - סימפוניה מספר 90

ברטוק - קונצ'רטו לפסנתר מספר 3

 

 

 

יום 3, יום ד', 31.07.19

kt 0004 day3

את הבוקר נפתח בהרצאה של עומר שומרוני לקראת קונצרט הערב.

בשעה 11:00 נצא לקונצרט בוקר בכנסייה של הכפר, בו יבוצע רסיטל של הפסנתרן העולה דמיטרי מסלאאב (Masleev).

בתכנית:

יצירות מאת שופן (כולל הנוקטורן מספר 20 היפהפה), פרנץ ליסט (רפסודיה הונגרית), ניקולאי מדטנר (Sonata Reminiscenza), פרוקופייב (סונטה לפסנתר מספר 1), ניקולאי מיאסקובסקי (סונטה לפסנתר מספר 2) ועוד.

בערב נצא לאחד משיאי הפסטיבל, שיתקיים באולם הגדול. קונצרט זה יציג את תזמורת פסטיבל ורביה בניצוחו של הישראלי המטאורי להב שני (המנהל המוזיקלי הנכנס של הפילהרמונית הישראלית). הסולן בקונצרט יהיה דניס מצוייב (Matsuev), מגדולי הסולנים של זמננו.

בתכנית:

פרוקופייב - הפתיחה ל"מלחמה ושלום"

רחמנינוב - קונצ'רטו לפסנתר מספר 3

סטרווינסקי - "פטרושקה" (גירסת 1947)

 

 

 

 

יום 4, יום ה', 1.08.19 

kt 0003 day4

בבוקר נצא לרסיטל בכנסייה, בו ינגנו הויולן אנטואן טמסטיט (Tamestit) והצ'מבליסט הנודע מסאאקי סוזוקי (Suzuki).

תכנית הקונצרט היא על טהרת המוזיקה של יוהאן סבסטיאן באך. היא תכלול את הסונטות לויולה דה-גמבה מספר 1, 2 ו- 3 (בויולה וצ'מבלו), הסוויטה הצרפתית מספר 5 (לצ'מבלו), והסוויטה לצ'לו סולו מספר 2.

בשעה 19:00 נבקר בקונצרט הערב, המעורר סקרנות רבה: ערב של מוזיקה ברזילאית בהובלת המוזיקאי הנודע ז'ילברטו ז'יל!!!

 

 

 

 

 

יום 5, יום ו', 2.08.19

kt 0002 day5

את הבוקר נפתח בהרצאה של עומר שומרוני, שתציג את היצירות בקונצרט הערב. לאחריה נצא לקונצרט בוקר בשעה 11:00, בו תציג תזמורת האקדמיה של פסטיבל ורביה את פרי עמלה במשך תקופת הפסטיבל. תכנית הקונצרט תתפרסם בהמשך.

בשעה 20:00 נבקר באחד מהקונצרטים המסקרנים ביותר בפסטיבל. זהו "קונצרט כוכבים" בהשתתפות הכנר ודים רפין (Repin), הצ'לן מישה מאיסקי (Maisky) והפסנתרן דניס מצויב (Matsuev).

PIAN

התכנית היא על טהרת צ'ייקובסקי: מחזור המיניאטורות המקסים "העונות" (לפסנתר סולו), ושלישיית הפסנתר הכבירה בלה-מינור, משיאי המוזיקה הקאמרית של כל הזמנים.

 

 

 

יום 6, יום שבת, 3.08.19

kt 0000 day6

גם את בוקר זה נפתח בהרצאה של עומר שומרוני, שתציג את היצירות בקונצרט הערב. לאחריה נצא לקונצרט בוקר בשעה 11:00. בקונצרט תבצע תזמורת האקדמיה של פסטיבל ורביה את חלקו השני של הצגת פרי עמלה במשך תקופת הפסטיבל. תכנית הקונצרט תתפרסם בהמשך.

בשעה 19:00 נבקר ב"פינאלה" החגיגי של הפסטיבל, בו תבוצע הסימפוניה השנייה הכבירה של מהלר ("התחייה"). בקונצרט תנגן תזמורת פסטיבל ורביה בניצוחו של פאביו לואיזי (Luisi). בביצוע ישתתפו זמרת הסופרן גולדה שולץ (Schultz), זמרת המצו-סופרן אקטרינה גובאנובה (Gubanova), וההרכב הקולי אוברוואליסר (Oberwalliser).

 

 

 

 

 

 

יום 7, יום א',  4.08.19 וורביה - ציריך - תל אביב

kt 0001 day7

הבוקר ניפרד ממלוננו ונצא אל ברן (Bern), בירת שווייץ, עיר מקסימה ושלווה שמרבית האתרים המעניינים בה מרוכזים במרחק הליכה קצרה זה מזה. כאשר עומדים על גדת הנהר וצופים על העיר, מפתיע קצת לגלות עד כמה ברן היא עיר קטנה. חיים בה היום 130 אלף תושבים, אבל המרכז העתיק של העיר מוגבל כבר מאות שנים על לשון יבשה שנוצרת כעיקול של הנהר אאר (Aare). המגבלה הזאת עזרה לשמר את מרכז העיר שיש בו אדריכלות ימי ביניימית יפה, ואווירה נעימה. כל מרכז העיר הוכרז כאתר מורשת תרבות עולמית של אונסק"ו. לקראת ערב, ניסע לנמל התעופה של ציריך לטיסת לילה ארצה. 

 

 

 

 

 

הערות:

 • תכנית הסמינר מציינת נקודות פוקוס בלבד, מהווה תכנית מסגרת וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ו/או בלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של צוות ההדרכה.
 • לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות ו/או אמבטיה ו/או מקלחת בבתי המלון (למען הסר ספק, בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
 • ישנם נושאים שאינם בשליטתנו כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון או מקומות הישיבה במטוס. ככלל, לא ניתן להבטיח חדר מסוים במלון או מושב ספציפי בטיסות.
 • לאלו המעוניינים להזמין טיסות באופן עצמאי - יקוזזו 440 אירו לאדם מהמחיר הכולל ואין צורך להוסיף מסי נמל, דלק וביטחון.
 • אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, אנא העבירו אלינו את הבקשה בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי הקצאת החדרים במלון, היא של בית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את החדרים שביקשתם.
 • כרטיסי הטיסה עם חברת התעופה סוויס כוללים כבודה עד 23 קילו, תיק יד עד 8 קילו וארוחה קלה.
 • בחירת מושב רגיל במחלקת תיירים כרוכה בעלות 80 אירו לנוסע ובחירה של מושב עם מרווח לרגליים a seat with extra legroom)) כרוכה בעלות 130 אירו לנוסע (העלויות כוללות את ההלוך ואת החזור). ההושבה ניתנת על בסיס מקום פנוי לאחר כרטוס.
 • חברת התעופה השוויצרית סוויס (Swiss) היא חברת הדגל של שוויץ ונמצאת בבעלות חברת לופטהנזה הגרמנית. בעקבות רכישה זו גם סוויס (כמו לופטהנזה) חברה בברית סטאר אלייאנס. אנא רשמו בטופס הרישום את מספר הנוסע המתמיד שלכם מברית סטאר אלייאנס.
 • אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
 • לאור הניסיון שלנו עם הודעות ביטול, אנו מבקשים להבהיר כי יש לעשות ביטוח רפואי מוקדם ככל האפשר לאחר ההרשמה לטיול, ובכל מקרה לא יאוחר מ- 60 יום לפני היציאה לטיול. לצערנו, לא נוכל להיענות לבקשות של מטיילים, שבחוסר אחריות לא עושים ביטוח נסיעות (הכולל גם כיסוי של ביטול מסיבה מוצדקת) ומבקשים לגלגל את ההפסד הכספי עלינו, במחשבה כי אם הודיעו לנו על ביטול, הרי שמגיע להם לקבל את כספם חזרה.
 • אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שתתאים לכם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חבורת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.
 • חשוב: עליית הביקוש העולמי לטיולים גרמו לתחרות מתמדת על מקומות בטיסות ובבתי המלון בחו"ל. הספקים השונים דורשים התחייבויות כספיות ומקדמות מראש שאינן מוחזרות. על מנת לוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע - אם הינכם מעוניינים להשתתף בטיול זה - נא הקדימו הרשמתכם.
 • הטבה מיוחדת לרישום מוקדם עד 14.02.19: הנחה בסך 75 אירו, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול V.I.P ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים!
 • טל"ח

אצלנו זה אחרת

ב"קשרי תרבות תבל" לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר! מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:

 • מסלול מקורי וייחודי, שנבנה במיוחד עבור הסמינר
 • צוות מורחב - שני אנשי צוות דוברי עברית:
  > מרצה בכיר למוזיקה קלאסית, המתמחה בהדרכה לקראת קונצרטים
  > מלווה קבוצות בכיר, הדואג לפרט ולפרטים
 • 10 מופעים מעולים לבחירה
 • מלון 5* במיקום מרכזי בוורבייה, כולל אזור ספא עם בריכה מקורה ובריכה חיצונית מחוממת כמו גם אינטרנט אלחוטי חינם בכל תחומי המלון
 • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזנייה אישית לכל מטייל
 • חבורת מטיילים איכותית ביותר
 • מפגש הכנה מיוחד לפני הטיול
 • כול האתרים כלולים במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals) במהלך הטיול 
 • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה, בשביל השקט הכלכלי שלך
 • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
 • הנחה בסך 75 אירו למטייל, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה, טיפול I.P. ביציאה מהארץ - ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק-אין ובביקורת הדרכונים

ב"קשרי תרבות תבל" - תמורה מלאה לכספך!

תנאים ומחירים

עלות החוויה:

2695 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 30 מטיילים ומעלה
2795 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25-29 מטיילים
2995 אירו לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20-24 מטיילים

הטבה מיוחדת לנרשמים עד 14.02.19: 75 אירו הנחה לנוסע+10 תשלומים+V.I.P בנתב"ג! הנחה לנרשמים בין 15-28.02.19: 30 אירו הנחה לנוסע. מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע אתנו לחו"ל אחרי 1.01.16. למטייל המתמיד: הנחה בסך 25 אירו עבור הטיול הראשון, ועוד 10 אירו לכל טיול נוסף מאז

 

המחיר כולל:

 • טיסות: ישירות וסדירות ב- SWISS, הלוך-חזור לציריך
 • לינה: 6 לילות במלון W ורביה (W Verbier) 5* מפואר ומרכזי
 • כלכלה: ארוחות בוקר ועוד ארוחת ערב משותפת
 • הדרכה: הדרכה של עומר שומרוני ומלווה ארגוני מטעם "קשרי תרבות תבל"
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג על פי התכנית ומוניות
  מפגש הכנה בארץ
  הרצאות הכנה למופעי הערב
  מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  דמי כניסה לאתרים השונים
  תשר לנותני השירותים המקומיים בלבד    
  לנרשמים עד 14.02.19: 75 אירו הנחה, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה, ליווי P.I.V בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין, ובביקורת  הדרכונים.

 

המחיר אינו כולל:

 • תוספת למטייל בחדר ליחיד: 995 אירו
 • מסי נמל, דלק וביטחון, כפי שייקבע בסמוך ליציאה (נכון ל- 3.02.19: כ- 92 אירו)
 • הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, שתייה, טלפון, בידור, הושבה בטיסות וכו')
 • כרטיסים למופעים
 • ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
 • כל הוצאה, מס ו/או היטל שאינם כלולים ואינם מפורטים במחיר הכולל של הטיול.
 • שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל
 • ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף ביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול (החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל או לחפציו במהלך הטיול).
 • תשר למדריך הסמינר (נהוג כ- 4 אירו למטייל ליום)

 

נהלי רישום ותשלום

 

הרשמה:

הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, או במשרדי "קשרי תרבות תבל":

רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל: 072-2116888, פקס: 09-7428885, דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

 

אפשרות ביטול: * הודעת הביטול, מכל סיבה שהיא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.

במקרה של ביטול עד 45 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 75 אירו למטייל דמי רישום וטיפול, אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים (כגון כרטיסים למופעים), ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.

 • מטייל המבטל בין 30- 44 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 45% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 14- 29 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 65% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • מטייל המבטל בין 07- 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 85% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
 • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.

ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הטיול מותנית במינימום 20 משתתפים. טל"ח.

** בשל דמי הביטול הגבוהים, אנו ממליצים להוציא במקביל להרשמה, פוליסת ביטוח הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים על סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברת הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

 

הערות:

 1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושירותי התיירות השונים בארץ היעד.
 2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם.
 3. טל"ח

 

גלרית תמונות

kt_0000_Day6
kt_0001_Day7
kt_0002_Day5
kt_0003_Day4
kt_0004_Day3
kt_0005_Day2
kt_0006_Day1

טופס הרשמה לטיול

לחץ כאן להורדת מפרט הטיול וטופס הרשמה

 

email call waze waze