לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

כל מה שרציתם לדעת וחשוב לכם להבין לפני שמזמינים טיולים מאורגנים לאירופה לגיל השלישי...

טיולים מאורגנים לאירופה מכילים בתוכם עולם ומלואו, החל מנופים עוצרי נשימה אשר מסתעפים למבנים עתיקים ומיוחדים המשתלבים עם בינוי מודרני ומרהיב ברחובות הערים המרכזיות והסובבות כאחד, וכלה במוזיאונים, מוסדות ומגוון עצום של חשיפה לתרבויות שונות, עתיקות וחדשניות כאחד, הכל ניתן לראות ולמצוא באירופה "אין רגע דל"!


מלבד לתרבות העשירה הזורמת ברחובות, הנופים והמקומות, אירופה היא כמובן גם מוקד מעולה ל'שופינג' משתלם וכלכלי – כך שבחירה בארצות אירופה לטיול מאורגן הינה בחירה נכונה, כדאית ומשתלמת מכל הבחינות.
לשמוע סיפורים מרתקים על תרבויות עתיקות, לטעום מאכלים מסורתיים לצד מטבחים עדכניים וחדשניים, לטייל בדרכים בהם עברו אבירים ואצילים, להתרשם מנופים מיוחדים וירוקים לצד קדמה טכנולוגית מתקדמת... קשרי תרבות תבל מציגים טיולים מאורגנים לאירופה לגיל השלישי – הרבה יותר ממה שחשבתם!

טיולים מאורגנים לאירופה בגיל השלישי הם ללא כל ספק טיולים מיוחדים ומרתקים, אך יחד עם זאת עליהם להיות מותאמים למטיילים ולצורכיהם באופן מדויק לשם יצירת החוויה האידאלית להנאה מקסימלית אז איך עושים זאת נכון? בדיוק כך!
קשרי תרבות תבל מדייקים לכם טיול מושלם ומותאם לגיל השלישי ברמה הגבוהה ביותר ...

אם ברצונכם ליהנות מטיול מיוחד שיכלול מגוון נרחב של מטרות ויאפשר לכם ליהנות משלל אטרקציות וסיורים המותאמים במיוחד לגיל השלישי, הגעתם למקום הנכון! אנו בקשרי תרבות תבל, פועלים נמרצות, מתכננים, בודקים ומתאימים בדיוק מוחלט טיולים מאורגנים לאירופה המתאימים לגיל הזהב באופן מושלם.

  • מסלולים נוחים ומקוריים – מסלולי הטיולים שלנו נבחרו בקפידה ותוכננו על ידי מדריכים וותיקים, מנוסים ובעלי ידע נרחב ומעמיק, על כן כל מסלולי הטיול כולל ביקורים באתרים לא שגרתיים, אותנטיים ומיוחדים בהם ניחשף לרזי המקום, למטעמים ולריחות, לתרבות ולמקומות לא תיירותיים ומרתקים .
  • מדריכים מנוסים וקשובים – המדריכים שלנו נבחרים על פי וותק, ניסיון עשיר וכמובן יכולתם המופלאה לשלהב את מטיילי הגיל השלישי עם מידע מרתק וסיורים מופלאים.
  • עצירות ומנוחה – הטיולים של חברת קשרי תרבות בנויים באופן מדויק לטיולי הגיל השלישי כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי המסלולים והדרכים יאפשרו לכם ליהנות ולטייל ללא כל עכבות.
  • אפשרות ליצירת חברויות ומכרים – הרכבת חבורת המטיילים נעשית בקפידה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי תצאו לטיול המאורגן עם מטיילים איכותיים ונעימים ואף תוכלו ליצור קשרים חברתיים חדשים.
email call waze waze