לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

בואו לחשוף את חידות ההיסטוריה והתרבות של ארץ השמש העולה – בטיול מאורגן ליפן

אם חשקה נפשכם בטיול מאורגן ליפן, עם חברה מקצועית, מטיילים איכותיים וכמובן מדריכים מיומנים שמכירים את המקומות החשובים והנכונים שיאפשרו לכם ליהנות באופן מקסימלי, הגעתם למקום הנכון!


קשרי תרבות מזמינים אתכם לחשוף את סודותיה הקסומים והמרתקים של יפן החדישה והעתיקה כאחד בטיול מאורגן ליפן אשר תוכנן בהקפדה, מחשבה והשקעה רבה לכדי יצירת טיול מושלם בעבורכם.
רקמנו, תכננו ובנינו בעבורכם טיול מאורגן ליפן מ'אוסקה' ועד ל'טוקיו' אשר יאפשר מעבר חווייתי בכל נקודות הזמן החשובות מההיסטוריה הקולחת של יפן העתיקה ומסורותיה ועד למודרניזציה הבולטת לעיין ברחובות הערים המרכזיות כאשר במעבר בין התקופות תיהנו משפע אדיר של נופים מוריקים ועוצרי נשימה הפרוסים ביפן הכפרית השלווה והציורית.
מומחי חברת קשרי תרבות עמלו רבות ליצירת טיולי הגיל השלישי ליפן שהורכבו באופן מדויק לכדי התאמה מושלמת למטיילי הגיל השלישי, כך שבהרשמתכם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הטיול שלנו מותאם בדיוק בעבורכם, לצורכיכם, נוחיותכם והנאתכם!

 

טיול מאורגן ליפן עם מדריכים מופלאים!

אנו בקשרי תרבות יודעים ומבינים כי טיול טוב ואיכותי מתחיל ללא ספק במדריך מקצועי, אחראי ומיוחד אשר יכול להעביר את המסרים באופן מרתק.
מדריך שיש באמתחתו ידע נרחב וניסיון עשיר וכמובן ששופעים ממנו אדיבות, חוש הומר ויכולת הקשבה הוא בדיוק מסוג המדריכים שלנו!
בתוקף פרמטרים חשובים אלו אנו בחורים לצוות אל חברתנו אנשי מקצוע אדיבים ומיוחדים ובד בבד אנו דואגים שכל המדריכים שלנו יהיו מדריכים בעלי ניסיון עשיר, וותק, לידיעת השפה, התרבות וההיסטוריה.


גם בטיולי הגיל השלישי - יפן מעבר לגבולות התיירות...

אנו מאמינים כי על מנת להכיר את יפן באופן אידאלי וליהנות מטיול מיוחד ומופלא עלינו לאפשר למטיילים שלנו להגיע למקומות החשובים באמת ולחוות את יפן האמיתית "מעבר לגבולות התיירות".
על כן, תכנית הטיול המאורגן ליפן כוללת ביקורי עומק מרתקים וייחודיים המתאפשרים למטיילי קשרי תרבות, בהם נבקר בשווקים המקומיים, בכפרים, העיירות וצדי הערים הגדולות הכוללים בתוכם קסם אותנטי וחזות שורשית של המקומיים.

טיולינו מתוכננים בקפידה על מנת להתאים לטיולי הגיל השלישי ולאפשר הנאה מקסימלית למטיילי גיל הזהב ועם זאת לאפשר למטיילים לחוות מגוון נרחב של אטרקציות, נופים, תרבות, אומנות ועוד.

שילוב מנצח בין מדריכים מנוסים, מטיילים איכותיים וחברה מקצועית יאפשר לכם ליהנות מכל רגע, לחוות ולהתרגש וכמובן ליצור חברויות ולהתגבש!

email call waze waze