לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

טיולים לגיל הזהב הבחירה הנכונה!

בגילכם... לאחר שהשקעתם רבות במרוצת החיים, העבודה והילדים הגיע הרגע בו תוכלו ליהנות ובגדול! לצאת ולחקור את העולם עם מדריכי חברת קשרי תרבות בטיולים מאורגנים לגיל הזהב  הן בטיולי שייט לגיל הזהב והן בסמינרים וטיולים מאורגנים לגיל השלישי לבחירתכם. כל בחירה כזו או אחרת תפתח בעבורכם עולם חדש ומופלא של הנאה צרופה, מסעות מרתקים, הכרויות חדשות עם ארצות, תרבויות ואנשים איכותיים אז למה אתם מחכים? בואו לחיות את החיים בטיולים לגיל הזהב של החברה המובילה בארץ ובעולם – קשרי תרבות!שייט נהרות לגיל הזהב – לשוט על מלון פאר צף וגם 'להשאיר את הארנק בבית' , בטיול מתוכנן ומוקפד אשר כל פרטיו מאורגנים בדיוק מוחלט, החל מהעברות לכל מקום ואפילו ללא כל צורך בפריקות (הפריקה היחידה של מזוודותיכם תעשה בחדרכם בספינה שתשיט אתכם מיעד אל יעד), רוצים ליהנות מחופשה מוחלטת ובוא בזמן לחוות, להתרגש ולהתפנק?
בואו ליהנות מחוויה מדהימה ברמה הכי גבוהה, הופעות, טיולים, ארוחות גורמה, סיורים מיוחדים והרצאות מרתקות והכל בטיול צף אחד!
סמינריונים לגיל הזהב – סמינריונים מרתקים ומופלאים המאפשרים לכם ליהנות ממסלולים חדישים ולא שגרתיים הכוללים את שלל הסודות והמקומות החבויים של כל יעד, אירוח ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות וכמובן ליווי של מדריכים מיומנים ומנוסים המכירים את היעד כאת כף ידם!
טיולי תרבות, אומנות ומוזיקה מאורגנים לחו"ל לגיל הזהב – כאשר מדובר על טיולי תרבות אין ספק שמפגשי אמנים, השתתפות בקונצרטים ומופעים והרצאות הם הדובדבן שבקצפת! על כן, לאחר כל מפגש מוזיקלי, תרבותי ואומנותי מקפידים אנו לקיים גם מפגש ויזואלי ממשי עם האומנים המשתתפים, היוצרים או הכותבים (מה שהופך את החוויה למרתקת, אישית ומעשירה).
 
לא מתפשרים בבחירת טיולי גיל הזהב לחו"ל !

מגיע לכם ליהנות! מגיע לכם להתפנק! מגיע לכם לחוות! בואו לטייל, להתרגש ולהתפנק בטיולים בהם לא מתפשרים על פחות מ – הטוב ביותר, כי מגיע לכם!!
אם גם אתם הגעתם למסקנה כי זה הזמן ליהנות, לחוות, להתרגש ולכבוש יעדים חדשים ומיוחדים הגעתם למקום הנכון!
קשרי תרבות מזמינים אתכם למגוון עשיר של אפשרויות טיול לגיל השלישי בתנאים הטובים ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועם המטיילים האיכותיים ביותר.
אז אל תתפשרו על פחות ממושלם ויותר מזה, ובואו ליצור לעצמכם עולם חווייתי של טיולים, חברים ויעדים חדשים.

email call waze waze