לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

כיצד בוחרים טיולים מאורגנים לגיל השלישי ? על מה חשוב להקפיד בעת הבחירה? ואיזו חברה היא המומלצת ביותר לטיולים לגיל השלישי? הכנו בעבורכם מאמר קצר שיאפשר לכם לקבל החלטה קלה לגבי בחירת חברה מובילה ואמינה של טיולים לגיל השלישי...


  • חדרי הארחה – בין אם בחרתם בטיולי תרבות, סמינרים מטיילים או שמא בטיולים 'צפים' (שייט), תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל בחירה שלכם תהיה מלווה בקבלת התנאים הטובים ביותר לאירוח ושינה! החדרים בהם אנו בוחרים בעבור המטיילים שלנו מאובזרים, מזמינים ויוקרתיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
  • מדריכים מיומנים ומובחרים – חברתנו מעסיקה בשירותיה אך ורק מדריכי טיולים מקצועיים ומובילים אשר יכולים לספק למטיילי הגיל השלישי מידע נרחב, אדיבות והקשבה וכמובן טיול מופלא המתאים לצורכי המטיילים. עם זאת חשוב לציין כי כלל מדריכי החברה הם דוברי השפה המקומית בה מתקיים הטיול ובעלי ידע נרחב ומעמיק ביעדם מה שמאפשר למטיילים לקבל יתרון ברור ומשתלם בטיול.
  • הדרכות וסיורי עומק – בהתאם לעובדה שמנחי הטיולים והמדריכים המיומנים של קשרי תרבות הינם תושבי היעד בהווה או בעברם, בעלי ידע מעמיק נרחב וותק עשיר ביעד ובעלי הכירות עם מנהגי היעד והשפה המדוברת מתקבלת 'הטבה' מיוחדת למטיילים, שנהנים מהדרכות לא שגרתיות וסיורי עומק לא תיירותיים ומרתקים. מההכרות המעמיקה של מדריכי הטיולים עם היעד המבוקש, מתאפשר למטיילים ליהנות מרזי המקום, להגיע למקומות הנסתרים והחבויים וגם להכיר את היעד מצידו הקסום, הפשוט והאותנטי.
  • טיולי שייט למבוגרים – בחירה בנופש 'צף' בספינת יוקרה בה תיהנו משלל פינוקים, ארוחות גורמה, הרצאות, מופעים וכמובן טיולים בכל נמל הפכה בשנים האחרונות לבחירה המובילה והמתבקשת בקרב הגיל השלישי.שכן, שייט נהרות למבוגרים מאפשר לכם ליהנות מחברתם של מטיילים איכותיים, להתפנק מיוקרה ואיכות ברמה הגבוהה ביותר ולהתרווח בטיול שמותאם לכם בהתאמה מדויקת וכל זה 'מבלי להוציא את הארנק' (שהרי כל סידורי התשלומים נערכים מבעוד מועד להפלגה) ולכם נותר רק ליהנות.
  • מקצועיות וארגון ללא פשרות – וועדי עובדים, ארגונים, חברות, עסקים ומוסדות : אם ברצונכם לתכנן טיול מושקע ומאורגן ברמה גבוהה וללא פשרות, כטיולים מאורגנים לגמלאים במשרד, הרי שהגעתם למקום הנכון! כי אצלנו בקשרי תרבות תבל לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר בעבורכם.טיול מאורגן מהפרט הקטן ביותר ועד לאחר חזרתכם בבטחה לבית אשר יבטיח לאחראים שקט נפשי, התאמה מושלמת לטיול גמלאים והנאה מובטחת!
email call waze waze