לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

כאשר חושבים אנו על נסיעה לחו"ל ובכל הקרוח בה, הרי שלעיתים רק המחשבה יוצרת פאניקה וחשש מפני בלבול, אכזבה ואי הצלחה (לכבוש יעדים ולהגיע למקומות חשובים).לשם כך בדיוק ישנה אפשרות נוחה ופשוטה שנקראת : טיולים מאורגנים לחו"ל. בחירה בטיולים מאורגנים לחו"ל מאפשרת לנו ליהנות מכל 'החבילה' כולה ללא כל חשש או בעיה וזאת כמובן אך ורק אם הבחירה היא נכונה ושקולה עם החברה הנכונה שמתמחה בטיולים מאורגנים לחו"ל!

 


טיולים מאורגנים לחו"ל לגיל השלישי עם חברת קשרי תרבות תבל – שונים ומובילים!

אנו בחברת קשרי תרבות תבל, חרטנו על דגלנו מספר פרמטרים מחמירים וחשובים עליהם מקפידים אנו בהזמנת טיולים מאורגנים לחו"ל וארגונם בעבור לקוחותינו, והם :
איכות ללא פשרות – כלל המלונות, הספינות, הספקים והשירותים מהם תיהנו במהלך טיולכם נבחרים בקפידה ועוברים תהליך סינון מחייב לכדי איכות ללא פשרות! כך שאתם נהנים מחדרי אירוח ברמה הגבוהה ביותר, ארוחות ופינוקים מיוחדים, שירות מקצועי של שלל ספקי הטיול וכמובן מדריכים ומנחים מיומנים ומקצועיים.
מקצועיות מוחלטת – בקשרי תרבות פועלים נמרצות צוותים מישראל וצוותים מקצועיים מחו"ל בשילוב והרמוניה על מנת לייצר לכם את הטיול המושלם.
לשם כך מעסיקים אנו את אנשי המקצוע המיומנים והאמינים בתחום הדרכת הטיולים להם ידע נרחב, ניסיון עשיר ויחסי אנוש מעולים יחד עם יכולות מופלאות לרתק ולסחוף אתכם המטיילים לטיול קסום ומרתק.
כלל המדריכים שלנו הם דוברי השפה המדוברת ביעד, בעלי ידע אקדמאי וכמובן מומחי הנחיית טיולים, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם מטיילים עם המדריכים הטובים בעולם!
מטיילים איכותיים – קבוצת המטיילים אשר עמה תצאו לטיול המיוחל נבחרה בקפידה והותאמה לצורכיכם, כל קבוצת טיולים מאורגנים לחו"ל מורכבת אך ורק ממטילים איכותיים ונעימים.
מסלולים מרתקים ומעשירים – מלבד לשלל המסלולים בטיולים מאורגנים לחו"ל שנבחרו בקפידה ותוכננו בהתאמה מדויקת ללקוחותינו, מספקים אנו גם תכנית העשרה מלאה בכל טיול, מסלול וביקור! החל מפגישות והרצאות אומנים ויוצרים וכלה בביקורים מפתיעים ומרגשים במסלולי עומק מיוחדים ולא תיירותיים אליהם לא ניתן להגיע בטיולים מאורגנים לחו"ל שגרתיים (את הטיולים המיוחדים והמסלולים תכננו בעבורכם הצוותים המקומיים והמדריכים המנוסים).

תנו למומחים שלנו לדאוג לכם וצאו ליהנות מבלי דאגות עם קשרי תרבות תבל - טיולים מאורגנים לחו"ל הם הטיולים המבוקשים בעולם, בואו גם אתם ליהנות מטיול מושקע, יוקרתי ומיוחד מבלי לדאוג לשום דבר!

email call waze waze