לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

פולין היא ארץ מיוחדת מרתקת ומסתורית בו זמנית, שכן בפולין ניתן למצוא מרחצאות טבעיות, ארמון ואתרים הקשורים להיסטוריה היהודית לצד כיכרות מרשימות, סמטאות צרות ומלאות אווירה, מבנים מפוארים ועוד מגוון של מקומות מופלאים שחשוב ושווה לחקור.

 לשם הכירות טובה ומעמיקה עם רזיה של פולין, בחירה בטיול מאורגן לפולין היא מחייבת!

ועל כן, בחירת הטיול המאורגן לפולין שלכם חייבת להתחיל מהחלטה על טיול מאורגן לפולין עם מרצים בכירים, מדריכים מנוסים וצוות מיומן אשר יהפכו את הטיול למיוחד, אקסקלוסיבי ומלא במידע מרתק.
הבחירה בצוות מיומן וחברה מובילה בתחום טיולי הבוטיק מאפשרת לכם גם להיות בטוחים בתנאי הטיול כגון : יחס אישי וליווי צמוד, ציוד הגברה ושמע איכותי לנוחיותכם, ארגון מופתי ומוקפד, עמידה בזמנים, קבוצה הומוגנית של מטיילים איכותיים ועוד.

 

מטיילים עם מומחי קשרי תרבות- אין כל ספק שהטיול המאורגן שלכם לפולין יהיה בעל משמעות רבה, יהווה בעבורכם חוויה עצומה ומסע מרתק!

חברת קשרי תרבות תבל היא חברה מובילה בתחום טיולי בוטיק לגיל השלישי, שכן החברה שמה בראש מעייניה את טובת המטיילים באופן מוחלט, החל מרגעי הלבטים וקבלת ההחלטה לגבי יעד והתאמת טיול מאורגן וכלה ברגעי הטיול בהם מקבלים המטיילים ליווי מקצועי של מיטב המרצים והמדריכים המובילים בעולם בטיול שאורגן באופן מדויק והותאם לצורכי המטיילים ולאהבתם.

בואו לחקור את פולין, לטייל ליהנות ולשאוב השראה מאומנות בועטת, תרבות סוחפת ואווירה מיוחדת בביקורים בערים השונות.
טיול מאורגן לפולין יספק לכם את כל המידע הנדרש ואת הביקור המחייב בכל המקומות החשובים של פולין.

email call waze waze