לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

היתרונות הרבים של טיולים מאורגנים מהווים יתרון רב לסוגי טיולים אלו על פני טיולים רגילים להם לא נעשתה הבנייה מקדימה וסידור על פי הכירות וידע מקדים. בטיולים מאורגנים נהנים המטיילים מליווי קבוצתי, מידע נרחב אשר מופץ אליהם וכמובן מארגון ונוחות מקסימלית.

 

כאשר בוחנים אנו את תחום הטיולים המאורגנים, ניתן לומר בבירור כי חברת קשרי תרבות תבל, היא ללא כל ספק החברה המובילה את תחום תיירות החוץ בטיולים מאורגנים לגיל הזהב.
אם חשקה נפשכם בטיול מסודר, בו כלל הפרטים ידועים לכם, ליעדים אטרקטיביים אהובים וכמובן עם אוכלוסיית מטיילים איכותית הנבחרת בקפידה.
לחברה מספר רב של מדריכים מהשורה הראשונה, אשר מתמחים ביעדיהם ומספקים למטיילים חוויה מרתקת, ידע עשיר וכמובן נוחות מקסימלית בכל צעד וצעד.
החל מרגעי ההתעניינות בהם יקבלו המטיילים את המידע הנרחב תוך שירות אדיב, קשוב ומקצועי, להמשך ההזמנה במחיר המשתלם וכלה בטיול, סיומו וכמובן עד למפגש בטיולים מאורגנים לגיל הזהב הבאים.

 

טיולים מאורגנים לגיל הזהב מה זה כולל ?

  • יעדים אטרקטיביים – בהם מסלולי הטיול מאורגנים ומותאמים למטיילי הגיל השלישי
  • אוכלוסיית מטילים איכותית – טיולים מאורגנים לגיל הזהב של חברת קשרי תרבות הינם טיולי בוטיק ויוקרה, בהם תוכלו ליהנות מחברת מטיילים איכותית.
  • סמינרים מקצועיים של תרבות אומנות ומוזיקה – חווית הטיולים המאורגנים של קשרי תרבות אוצרת בתוכה חוויה חושית מופלאה וטיולים בעלי עומק ומשמעות רבה להנאת המשתתפים.
  • יחס אישי – אצלנו אף פעם לא תרגישו לבד, הצוות שלנו דואג לשילוב הומוגני של מטיילים בעלי עניין משותף, ועומד תמיד לרשותכם.
  • צוותי הדרכה מקצועיים - מדריכי השטח והמרצים המקצועיים ידאגו להדרכה מרתקת ומשמעותית בטיולי הבוטיק האקסקלוסיביים בהם תבחרו.
email call waze waze