לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

טיול מאורגן חייב להיות מורכב מצוות מקצועי, יעדים אטרקטיביים, מידע נרחב של מרצים ומדריכים ומעל לכל ארגון מופתי ברמה הגבוהה ביותר!

אנו בקשרי תרבות תבל הצבנו יעד ברור ומובהק לעמידה בתנאים המחמירים ביותר של אמינות, מקצועיות שירות ואיכות בעבור מטיילנו ולשם כך אנו מקיימים טיולי בוטיק אקסקלוסיביים מאורגנים ברמה הגבוהה ביותר בארץ!

 

לפניכם מפרטים אנו את פרטי המידע למטייל של חברתנו – 5 סיבות לטיול מאורגן עם חברת קשרי תרבות תבל :

  1. מקצועיות ללא פשרות, החל מאנשי המקצוע לתכנון הטיול ועד למבצעים בשטח – חברת קשרי תרבות תבל מעסיקה בשירותיה את מיטב המרצים, המדריכים, היועצים ואנשי המקצוע המומחים בתחום התיירות על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום טיולי בוטיק אקסקלוסיביים מאורגנים לכל יעד.
  2. שקיפות מלאה – אצלנו בקשרי תרבות תבל הכל 'על השולחן' וללא כל הפתעות לא נעימות שליליות, אנו עושים הכל על מנת שתקבלו את הפרטים המדויקים המוחלטים, על ידי ימי הדרכה מלאים בהם תקבלו את המידע המדויק לגבי הטיול ותנאיו, וכך גם יתנהל הטיול בדיוק על פי ההדרכות המקדימות שתקבלו בימי ההדרכה של מומחי קשרי תרבות.
  3. דואגים לפרט ולכל הפרטים – חברת קשרי תרבות תבל הינה חברה מובילה אשר דואגת לתחושת שייכות באופייה המשפחתי ומענה אישי לכל מטייל.
  4. נגישות ונוחות מקסימלית – בטיולי חברת קשרי תרבות תבל תוכלו ליהנות ממערכות שמע מתקדמות וחדישות לצד שיתופי פעולה עם סוכנויות ביטוח מובילות, מלונות נבחרים ועוד, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי המומחים של קשרי תרבות ידאגו לכם בכל רגע נתון.
  5. ארגון מוחלט ומקצועי – מומחי הדרכות הטיולים, המרצים המובילים והצוות המנוסה של קשרי תרבות תבל, עומד ועובד בשבילכם! החל מרגעי הלבטים וקבלת המידע על הטיולים השונים וכלה ברגעי הטיול ולאחריו ונדאג לטיול מאורגן באופן יסודי אשר יתאים במדויק לצורכיכם ויחד עם זאת נבטיח שתהיו מרוצים, מאושרים ומרותקים.
email call waze waze