מבחר טיולים מאורגנים לאנגליה

אם חשבתם שאתם כבר מכירים היטב את אנגליה, תנו לנו להציע לכם נקודת מבט שונה ומעמיקה על מדינה מרתקת ומרשימה זו. אנו, בחברת "קשרי תרבות תבל", מציעים לכם מבחר סמינרים מטיילים לאנגליה, אשר כל אחד מהם מתמקד בזווית ובהיבט מסוים של החברה והתרבות המקומית. אלו הם טיולים מאורגנים לאנגליה המועברים על ידי צוות מובחר של מדריכים בכירים ומנוסים, והמתוכננים על ידינו בקפידה עד לפרט הקטן ביותר.

 

טיול מאורגן בעקבות סופרים ומשוררים באנגליה

לאורך הדורות הציגו התרבות והחברה האנגלית מבחר מרשים של סופרים, מחזאים ומשוררים בעלי שם, שהשפיעו ועיצבו לא רק את התרבות המקומית אלא את כלל התרבות המערבית. ברשימה נכבדת זו תוכלו למצוא שמות מפורסמים כדוגמת ויליאם שייקספיר, צ'רלס דיקנס, ג'יין אוסטין, אגתה כריסטי וויליאם וורדסוורת' ואחרים. על כן, אנו מזמינים אתכם להצטרף לטיול מאורגן לאנגליה העוקב אחר אנשי רוח אלו ונוספים. זהו מסע מרתק שיוביל אתכם במסלולים אקסקלוסיביים, שלא תמצאו בטיולים אחרים, ושרבים מהם היוו רקע ליצירות הגדולות בעולם. בתוך כך, נגיע אל המחוזות היפים והמרשימים ביותר באנגליה, כדוגמת באת' ואוקספורד, אשר ישתבצו בתוך פסיפס תרבות, היסטוריה וספרות ייחודי ויוצא דופן.

 

אנגליה של צ'רצ'יל

סר וינסטון צ'רצ'יל, שכיהן כראש ממשלת אנגליה במהלך מלחמת העולם השנייה, נחשב על ידי רבים לאחד המדינאים המבריקים והדגולים שהאנושות ידעה. זהו אדם שלא היה רק מדינאי דגול, מנהיג כריזמטי ונואם מרשים, אלא גם איש אשכולות בעל כישורי ציור, כתיבה ובנייה ייחודיים. מעבר לכך, צ'רצ'יל היה אדם בעל אישיות עוצמתית ורבת ניגודים, שלא חשש מביקורת והעז להתייצב לבדו כנגד האויב הנאצי שכבש את מרבית יבשת אירופה. לכבודו של האיש יוצא הדופן הזה, נצא לטיול מיוחד העוקב אחר מקומות ונקודות מפתח בחייו, החל מהאחוזה שבה נולד, דרך הבית שבו גידל את משפחתו ועד לבית הנבחרים שם עמד ונאם את נאומיו המפורסמים. זהו מסע שייקח אתכם לתקופה ייחודית בהיסטוריה של העם האנגלי והעולם כולו, ובתוך כך יעשיר ויעמיק את הבנתכם וידיעותיכם אודות המנהיג הדגול והתקופה בה חי.

 

טיולים מאורגנים מאלף ועד תו

כל טיול מאורגן לאנגליה, שאנו מפיקים, מתוכנן ומבוצע בקפידה על מנת להעניק לכם חוויה איכותית ושלמה. תמיד תקבלו אצלנו יחס אישי ומשפחתי ותזכו לטייל עם מטיילים כמוכם, בעלי עניין משותף. תכנון הטיול מתחיל לפחות שנה מראש ולרוב כולל סיור מקדים שאנו עורכים במסלול הטיול. התוצאה הסופית היא מסלול טיול, המפורסם בשקיפות מלאה, אותו אתם מקבלים לביתכם. לאחר הרישום לטיול, אנו פוגשים אתכם במפגש הקבוצה, לפני היציאה לטיול, הכולל הרצאות מבוא על היעד אליו מטיילים והכנה מפורטת לקראת הטיול. לאחר מכן, הטיול עצמו ילווה במדריכים מומחים מתחומי שונים, וכן במנהל ארגוני שידאג לצרכיכם לכל אורך הדרך.

 

להרשמה ומידע נוסף

להרשמה ולקבלת מידע נוסף על הטיולים המאורגנים שלנו לאנגליה וליעדים אחרים, הינכם מוזמנים להתקשר אל "קשרי תרבות תבל" בטלפון  072-2116888. נשמח לעמוד רשותכם בכל שאלה ופניה.

התקשרו עכשיו 073-3742283 או מלאו פרטים ונחזור בהקדם