טיול מאורגן לברלין

ברלין, בירתה של גרמניה, מונה 3.5 מיליון תושבים, ומשלבת בתוכה חיים אורבאניים עשירים בתרבות ויצירה, לצד היסטוריה כאובה ומורכבת. את ניגודיה וסמליה של העיר, ומאפיינים נוספים המיוחדים לה, תוכלו להכיר, ללמוד ולחוות עם טיול מאורגן לברלין, איכותי ומעמיק. הטיול מוצע על ידי "קשרי תרבות תבל", חברת בוטיק אקסקלוסיבית ומשפחתית המתכננת, מפתחת ומפיקה טיולי סמינר תרבותיים ואינטלקטואליים מלאי עניין והנאה.

 

סיפורה של עיר החצויה בחומה

עבור רבים מסמלת הבירה הגרמנית ימי מלחמה ושלום, הפרדה ואיחוד. את משמעויותיה וסמליה הרבים של העיר נכיר במהלך סיור מודרך, שיסקור את עברה כבירת האימפריה הנאצית אשר מחתה קהילה יהודית עשירה ומפוארת, ובשטחה ישב הבונקר המפורסם של היטלר. אנו נערוך סיור בבניין הרייכסטאג, נבקר בשרידי חומת ברלין ונדון על סיפורה העצוב של עיר חצויה בין מזרח למערב, כמו גם על איחודה הדרמטי והמרגש כבירתה של גרמניה. בנוסף, נתרשם מהמבנים הארכיטקטוניים המרשימים שברחבי העיר, אשר יספקו לנו זווית ייחודית ומעניינת להכרת ההיסטוריה שלה מימי קדם ועד ימינו אנו.

 

פריחתה המחודשת של העיר ברלין

מאז איחודה זכתה העיר לתנופת התפתחות מרשימה בבנייה עכשווית ובתחומי האמנות והמוסיקה, אשר הפכו אותה לאחד ממרכזי התרבות היותר פעילים ומרתקים ביבשת אירופה. על מנת לחוות את אווירתה המיוחדת ניסע בקווי תחבורה ציבורית של העיר, נבקר בכיכר פוטסדאם המחודשת על בניין הספרייה והפילהרמונית המרשימים, ונתוודע אל קצב החיים התוסס שברבעים השונים המשלבים איכויות של מקום מגורים, עסקים, תרבות ובילוי. כמו כן, נבקר במוזיאונים מובחרים של ברלין כדוגמת המוזיאון החדש (Neuesmuseum), בעל עיצוב ארכיטקטוני ייחודי, בגלריה הלאומית הישנה שמציגה את אמנות גרמניה לאורך הדורות, במוזיאון פרגמון, שהינו מהגדולים בעולם, העמוס באוספים ושכיות חמדה בנות מאות ואלפי שנים וגם במוזיאון היהודי של ברלין על כל משמעויותיו המרגשות.

 

טיול בסטנדרט הגבוה ביותר

סיורים אלו ועוד רבים נוספים הם חלק מהמסלול שאנו מבצעים בטיולים מאורגנים בברלין. הטיולים המאורגנים על ידינו לברלין ודרזדן במתכונת של סמינר מטייל, מתוכננים בקפידה על כל פרטיהם. זאת, החל מלינה במלונות פאר ברמת 5 כוכבים במרכז העיר ועד למדריכים הטובים ביותר בתחום. כל טיול בברלין משלב סיורי עומק, המועברים על ידי מספר מדריכים מומחים ובכירים, כאשר כל מדריך מתמחה בהיבט אחר של העיר, ההיסטוריה שלה ותרבותה. כך למשל, צוות ההדרכה שלנו כולל היסטוריונים בכירים, לרבות בתחומי האמנות בתקופות השונות וכן מדריכים ישראלים תושבי העיר שמתמחים בתרבות העכשווית, ההיסטוריה המקומית ובדגש על עברה היהודי של העיר.

 

למידע נוסף והרשמה

המעוניינים קבל פרטים נוספים, להירשם ולדעת אודות טיולים מאורגנים לברלין מוזמנים להתקשר אל "קשרי תרבות תבל" בטלפון 072-2116888.

התקשרו עכשיו 073-3742283 או מלאו פרטים ונחזור בהקדם