טיול מאורגן ליפן - סוד הקסם והחידה

יפן, ארץ השמש העולה, נמנית ללא ספק על יעדי הטיול המפתיעים והמיוחדים בעולם. טיול מאורגן ליפן עם "קשרי תרבות תבל" ייקח אתכם למסע מרתק אל מעמקי החברה והתרבות היפנית, על גווניה ופניה הפחות מוכרים והפחות מתוירים. הטיול יעבור דרך ערים חשובות ועתיקות כמו קיוטו ונארה, בערים גדולות ומודרניות כדוגמת אוסקה ונגויה, ימשיך לכפרים קסומים וציוריים בהם נופים מרהיבים של מרחבים ירוקים, שדות אורז, הרים מרשימים, איים ואגמים ויסתיים במטרופולין האדיר, טוקיו. הארץ כל כך מרתקת שניתן אמנם לטייל בה בכל עונות השנה, אולם מועדי הטיול הפופולריים ביותר הינם האביב (פריחת הדובדבן) והסתיו (השלכת).

 

להבין את יפן

אין חולק על כך שהתרבות היפנית מיוחדת במינה, וגם שונה מהותית מהמוכר במערב. על מנת להעמיק את הבנתכם בה, אנו עורכים טיולים מאורגנים ליפן המלווים על ידי צוות מדריכים ישראלי דוברי יפנית. המדריך המוביל יספר על הפולקלור, התרבות וחיי החברה ולצידו מדריך נוסף המומחה ליפן על ההיסטוריה והפוליטיקה שלה. בנוסף, משולבים בטיול מפגשים מרתקים עם חוקרים ומומחים. במהלך הטיול נדון בהיסטוריה, תרבות הפנאי, הספרות, האמנות, הנוף והתקשורת. המדריכים המומחים שלנו יסייעו לכם, בין היתר, להבין את הפוליטיקה והמשפט היפני, את גישתה הביטחונית, התרבות הפופולרית, אמונותיה ודתותיה.

 

להיפגש עם המסורת והתרבות  

טיול מאורגן ליפן יפגיש אתכם גם עם יפן המסורתית, השופעת בעושר תרבותי, יצירה ואסתטיקה מרהיבה וייחודית. זוהי תרבות מרתקת אותה תזכו להכיר באמצעים לא שגרתיים, כדוגמת השתתפות בטקס תה יפני מסורתי, מפגש עם גיישה והקשבה למוסיקה מקומית המבוצעת בכלי נגינה מסורתיים. בנוסף, המעוניינים יוכלו לטבול, כמיטב המסורת היפנית, בבית מרחץ ממי מעיין זכים. בתי המלון מודרניים וברמה גבוהה מאד אבל כדי לחוש את המסורת היפנית נלון לילה אחד במנזר יפני. זוהי חוויה מרתקת שאין שניה לה. בכלל, בכל מקום בו נבקר נתמקד בהעמקת ההיכרות שמעבר לפני השטח התיירותיים, בין אם בשוק מקומי, כפר אותנטי, עיירה שלווה וקסומה או ברחובות הצדדיים שבערים הגדולות.

 

פניה המודרניים של יפן

לצד יפן המסורתית, השקטה והשלווה, שוכנת גם יפן אחרת - מודרנית, מתקדמת ועכשווית. זוהי מדינה של כרכי ענק אורבאניים תוססי חיים, עם תרבות צעירה, מגמות אופנה עדכניות, ארכיטקטורה מרשימה, רובעי שעשועים וקניות. בתוך כך, נקדיש מספר ימים לעיר טוקיו וננסה להבין את הפסיפס המרהיב של אנשים, טכנולוגיות, אופנות, אורות וחנויות, שביניהם משובצים מונומנטים, מקדשים ועוד שלל הפתעות. כמו כן, נבקר בפארק השלום שבהירושימה ונתוודע לחברה היחידה בעולם שנדרשה להתמודד עם השלכותיה של פצצת אטום.

 

טיול  איכותי ומאורגן עד לפרט האחרון

כאמור, אנו מציעים לכם מפגש איכותי וייחודי עם החברה, התרבות והנופים היפנים. זהו טיול חווייתי המתוכנן בקפידה על כל פרטיו, החל משלב ההרשמה ופגישת הקבוצה המקדימה בארץ, דרך הטיול עצמו ועד לחזרה ארצה. יש לציין כי עלות הטיול כוללת בין היתר טיסות, מלונות ברמה של 4 ו- 5 כוכבים, ארוחות בוקר ו- 4 ארוחות ערב, שייט, אוטובוס צמוד, הדרכה וכניסות לכל האתרים. נדגיש כי בטיולנו ימי ההדרכה מלאים, הכל ידוע מראש ובשקיפות מלאה!

 

הרשמה ופרטים נוספים

על מנת לקבל תכנית מלאה של הטיול האקסקלוסיבי שאנו מארגנים ביפן בתקופת פריחת הדובדבן, ולדעת עוד על הטיולים המאורגנים שאנו מציעים, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם "קשרי תרבות תבל" בטלפון 072-2116888.

התקשרו עכשיו 073-3742283 או מלאו פרטים ונחזור בהקדם