טיול מאורגן לקנדה שלא הכרתם

לשוחרי הטבע שביניכם המעוניינים להכיר את נופיה המדהימים והאינסופיים של קנדה, "קשרי תרבות תבל" מציעה טיולי איכות עמוקים ועשירים. אנו מכינים עבורכם טיולים מאורגנים לקנדהואלסקה המתוכננים בקפידה וברמה הגבוהה ביותר, אשר עוברים דרך מסלולים ייחודיים ומרתקים שיעניקו לכם חוויה בלתי נשכחת.

 

מחוזות הטבע היפים ביותר בקנדה ואלסקה

טיול מאורגן לקנדה ואלסקה עם "קשרי תרבות תבל" ייקח אתכם אל הרי הרוקי הקנדיים שבחלקה המערבי של המדינה, ויעבור במקומות פראיים וקסומים שרק מעטים מכירים. זהו חבל ארץ השופע בשמורות טבע בהן דובים, חיות בר קטנות, נופים עוצרי נשימה של מישורים אינסופיים, פסגות מושלגות, קרחוני עד, נהרות גדולים ואגמי טורקיז צלולים. נבקר גם בגנים בוטניים ענקיים ומרהיבים.

 

מדריך טיולים בכיר לקנדה

הטיולים שאנו מקיימים בהרי הרוקי הקנדיים מודרכים על ידי מדריך ישראלי בכיר ואיכותי, שהינו גיאוגרף בעל ניסיון עשיר בטיולי טבע. בזכות היכרותו המעמיקה עם האזור, תיהנו מסיורים מרתקים בינות לנופים מדהימים ובמסלולים ייחודיים. במהלך הטיול יושם דגש מיוחד על התפתחותן של מסילות הברזל המוליכות פחם ברזל ופלדה, והקשרן לבהלת הזהב שידע חבל ארץ זה בעברו. כל זאת ועוד הפתעות רבות יאפשרו לנו להעניק לכם חוויה שלמה ומעשירה, שתציג לכם את קנדה מזווית אחרת ולא שגרתית על נופיה, תרבותה וההיסטוריה הייחודית שלה.

 

טיול מתוכנן בקפידה על כל פרטיו

לאור הסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמנו כחברת בוטיק משפחתית ואקסקלוסיבית, כל טיול מאורגן לקנדה מטעמנו מתוכנן בקפידה החל מרגע ההזמנה ועד לסיום המסע ושובכם הביתה. ההקפדה שלנו באה לידי ביטוי בימי טיולים מלאים, המתוכננים מראש על כל מרכיביהם, שיחסכו מכם הפתעות לא צפויות או בלתי נעימות. כמו כן, במהלכו של הטיול ידאג מלווה ארגוני מטעמנו לספק את כל צרכיכם השונים, בין אם בשגרת היומיום ואף במקרי ומצבי חירום.

 

קבוצה איכותית והומוגנית

בכדי להבטיח את מלוא הנאתכם אנו דואגים ליצור קבוצות הומוגניות ואיכותיות בעלות עניין משותף ורצון לזכות בטיול טבע מעמיק ומעשיר. את חברי הקבוצה תכירו עוד בטרם הנסיעה במפגש הקבוצה, בו תתוודעו זה אל זה ולכל מרכיבי ופרטי הטיול המתוכנן. כל מטייל בקבוצה זוכה לקבל מאיתנו יחס וליווי אישי לצד הקשבה מלאה לצרכיו המיוחדים, החל ממועד ההרשמה ולאורך כל הטיול.

 

להרשמה ומידע נוסף

המעוניינים להירשם לטיול הקרוב לקנדה ואלסקה ולקבל פרטים נוספים בנושא, מוזמנים ליצור קשר עם "קשרי תרבות תבל" בטלפון 072-2116888. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בהליכי ההרשמה ולספק מענה שלם לכל שאלה ובקשה.

התקשרו עכשיו 073-3742283 או מלאו פרטים ונחזור בהקדם