תרבות וטבע בניו זילנד

תרבות וטבע בניו זילנד 21.12.17 - 02.12.17

 

naftali shushan1
בהדרכת נפתלי שושני

מורה דרך מוסמך, בוגר לימודי ארץ ישראל, מדעי המדינה, וגיאוגרפיה בארץ ובארה"ב, יועץ תיירות ומערכי הדרכה, מדריך ותיק במסגרות שונות ומתמחה באזור הפסיפיק - ניו זילנד, ואוסטרליה וכן בצפון אמריקה. בעל נסיון רב והכרות קרובה עם חיי היום יום בניו זילנד.

 

להגשמת החלום ולרישום לטיול הורד את טופס ההרשמה
 • ברוכים הבאים לארץ הענן הלבן הארוך (AOTEAROA במאורית) הלו היא ניו זילנד. מדינה קסומה זאת מורכבת משני איים מרכזיים וכמה איים קטנים נוספים ואוצרת בתוכה תרבות מאורית, אשר השתמרה על אף הגעת האדם הלבן החל מהמאה ה- 17.
  המאורים הגיעו לאזור זה במהלך המאה ה- 9 לספירה, על גבי סירות קאנו (וואקה במאורית) מאזור האיים הפולינזיים, בעודם מחפשים מקומות מחייה ומקורות מזון נוספים.
  כאן הם מצאו עולם רווי בפלאי טבע הכוללים גייזרים, הרי געש פעילים, קרחונים יבשתיים ומגוון ייחודי של עופות וציפורים, אשר נוצרו והתפתחו במקום בזכות העבר הגיאולוגי והמיקום המיוחד על פני הכדור שלנו. בניגוד לעמים ילידים בהיסטוריה האנושית, המאורים שימרו את תרבותם והפכו לחלק בלתי נפרד מהמדינה שקמה לה עם בוא המתיישבים האנגלים.
  ניו זילנד שימרה באופן יוצא דופן את הייחוד התרבותי והסביבתי שלה, וכן שמה לה מטרה זאת כמוטו המוכר ומכונה PURE NEW ZEALAND 100%.
  בואו להכיר מקום אשר חופן בקרבו את כל היופי הטבעי והאנושי שקיים בעולמנו!
  הטיול משתרע מהאי הצפוני ועד דרום האי הדרומי ועובר בשמורות טבע, פארקים לאומיים, מפגיש עם התרבות המאורית ועם האוכלוסיה המקומית מכניסת הפנים והדלילה, באזורים רבים במדינה.
  בכל אלה ועוד, נתנסה באופן ישיר וחוויתי בטיול תרבות וטבע יחיד מסוגו - "ניו זילנד".
 • טיול תרבות וטבע בניו זילנד - שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית
  מפגש מיוחד עם התרבות, המסורת והטבע בניו זילנד
  רק ב"קשרי תרבות תבל" - לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר !
  מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:
  הדרכה עם המומחה לתרבות, פולקלור, היסטוריה, פוליטיקה וחברה בניו זילנד
  דגשים ותוספות בתוכנית, בניו זילנד הבלתי מוכרת ו"הלא תיירותית"
  טיסות בינלאומיות סדירות עם אחת החברות הטובות בעולם
  עצירה לארוחת בוקר ומנוחה במלון חמישה כוכבים בשדה התעופה של הונג קונג
  בתי המלון ברמה גבוהה מהמקובל בטיולים היוצאים מהארץ לניו זילנד
  ביקור בכפר מאורי באזור רוטורואה, כולל ארוחת ערב מסורתית ומופע פולקלור
  ארוחות בוקר לאורך כל ימי הטיול ועוד 9 ארוחות ערב ו- 2 ארוחות צהריים
  ביקור, אירוח ולינה בבתי חוואים מקומיים
  מסע ברכבת הטרנס-אלפינית
  סיור ברכבי 4X4 לערי כורי הזהב
  שייט בנהר השוט על גבי סירות סילון
  שייט כולל ארוחה במיצרי מילפורד סאונד
  מפגש הכנה מקיף לפני היציאה, הכולל הרצאת רקע
  מקראה מהודרת: "ניו זילנד", בהפקה מיוחדת של "קשרי תרבות תבל" לקראת הטיול
  מערכת שמע קבוצתית, הכוללת מקלט ואוזניה אישית לכל מטייל
  הכל כלול במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals)
  זמן הטיול מנוצל כולו - אין זמן חופשי במהלך הטיול
  חבורת מטיילים איכותית ביותר
  חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה - בשביל השקט הכלכלי שלך
  הטבות מיוחדות לרישום מוקדם: הנחה בסך 100 דולר למטייל, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה, טיפול V.I.P ביציאה מהארץ - ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק-אין ובביקורת הדרכונים.

  ב"קשרי תרבות תבל" - תמורה מלאה לכספך !
   
 • ימים 1-3, ימים שבת - ב', 2-4.12.2017 תל אביב - הונג קונג - אוקלנד
  נמריא בשעות הצהריים להונג קונג (Hong Kong), אליה נגיע לפנות בוקר של יום מחרת, יום ראשון, ה- 3.12.17. לאחר נחיתתנו נלך לבית המלון בשדה התעופה, לארוחת בוקר ומנוחה בחדרים. בשעות אחר הצהריים המוקדמות, נשוב לשדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה לאוקלנד (Auckland). ננחת בנמל התעופה הבינלאומי של אוקלנד בשעות הבוקר המוקדמות של יום שני, ה- 4 דצמבר 2017 ונתחיל את סיורנו בעיר.

  יום 3, יום ב', 4.12.2017 אוקלנד
  אוקלנד העיר הגדולה ביותר בניו זילנד, מכונה בשם "עיר המפרשים" וזאת בזכות הנמל הגדול שבה, אשר מארח תחרויות שייט מכל העולם. נצא ליעדנו הראשון, מוזיאון המלחמה (War Memorial Museum), המספר את סיפורה של המדינה, וכולל תצוגה מאורית מרשימה, שתאפשר לנו היכרות ראשונה עם התרבות המאורית. במוזיאון תצוגה מקיפה אודות מעורבותה של ניו זילנד בקונפליקטים מקומיים ומעבר לימים. נבקר במרכז התת ימי (Kelly Tarlton's Underwater World) ע"ש חוקר הקוטב הדרומי קלי טרלטון, ונחתום את סיורנו בביקור במגדל סקיי (Sky City Tower) המתנשא לגובה 328 מטר. ממרומי המגדל הגבוה ביותר בחצי הכדור הדרומי, נצפה על העיר ומפרציה הרבים. לינה וארוחת ערב באוקלנד.

  יום 4, יום ג', 5.12.2017 אוקלנד - גני המילטון - מערות וואיטומו - קיימבריג'
  הבוקר נעזוב את אוקלנד בדרכנו דרומה. בדרך נעצור לתצפית נוספת ומרהיבה על העיר, מפסגתו של הר הגעש הכבוי עדן .(Mount Eden) ההר הוא הגבוה מבין 63 הרי הגעש הנכחדים של אוקלנד. נמשיך דרומה, נחצה את גבעות בומביי (Bombay Hills) ונגיע אל העיירה המילטון (Hemilton), לביקור בגנים המפורסמים שלה. הגנים מורכבים מלמעלה מעשרה גנים מרהיבים, אשר בנויים בסגנונות שונים. נמשיך בנסיעתנו דרומה לביקור במערות וואיטומו (Waitomo Caves), אחת מאטרקציות הטבע המופלאות באי הצפוני וזאת בשל התולעים הזוהרות (Glowworm) המצויות בה. נשוט במערות החשוכות ונצפה בתולעים הזוהרות, הייחודיות לניו זילנד. עם תום הביקור ניסע לעיירה קיימבריג' (Cambridge), נסייר בה ונמשיך לאחת החוות המשפחתיות שבאזור, בה נלמד על חיי החקלאים, נבקר במשקים ונתארח בקבוצות קטנות אצל משפחות החוואים. נאכל ארוחת ערב עם מארחינו ונלון בחווה. על מנת להקל על התנועה, לשהייה בחוות יש צורך בתיק קטן (כדוגמת טרולי) לנשיאת חפצים למהלך הלילה בחווה.

  יום 5, יום ד', 6.12.2017 קיימבריג' - רוטורואה
  בבוקר נתכנס שוב ביחד ונצא אל העיר רוטורואה(Rotorua) , בתרגום ממאורית - שני אגמים, בה מתרכזת עיקר האוכלוסיה המאורית של האי הצפוני. רוטורואה משמשת כמרכז תרבותי חשוב ובנוסף מוקפת בתופעות טבע כמו: גייזרים, בריכות בוץ, גופרית ועוד. עם הגעתנו נסייר בעיר, נראה את האגם, את הגנים ואת המרחצאות החמים שעל שפת האגם. לאחר הפסקת הצהריים נצא לביקור במרכז התרמי טה פויה (Te Puia), בו נוכל לצפות בגייזר המתפרץ פוהוטו (Pohutu Geyser) ולקבל הסבר על הצמחייה האנדמית (בעלת תפוצה מוגבלת) בשמורה. במקום גם מרכז לאמנות ועבודות יד מאוריות. בשני הלילות הבאים נלון ברוטורואה.

  יום 6, יום ה', 7.12.2017 רוטורואה - אגרודום - וואיימנגו - רוטורואה UUHTUNBDUT
  לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באגרודום (Agrodom), מרכז תיירות חקלאי, בו נבין מדוע גידול הכבשים ועשיית הצמר הינם אחד מענפי הייצוא העיקריים של ניו זילנד. נכיר את סוגי הכבשים ונצפה בעבודתם של כלבי הרועים. נטייל לנו להנאתנו ונראה את בריכות הגידול של דגי השמך, את הצמחייה האופיינית ואת ממלכת הציפורים, ובכללם ציפור הקיווי הביישנית והנדירה, סימלה של המדינה. נשוב לרוטורואה ונבקר במוזיאון של העיר, בו נלמד על שורשיה של הקהילה הבין-תרבותית של רוטורואה, על תרבותה העשירה, נופיה ההפכפכים והדמויות שעיצבו את האזור. אחרי הצהריים ניסע לאזור האגמים, נבקר בעמק וואיימנגו (Waimangu Volcanic Valley), בו נצא לסיור מודרך בעולם בראשית. נראה את הצמחייה המקומית, הבריכות התרמיות, הפעילויות הוולקניות ואת האגם שנוצר בעקבות התפרצות גדולה שהתרחשה לפני כ- 100 שנה. נשוב לרוטורואה ובערב נצא לערב של תרבות, מוזיקה וארוחת האנגי מסורתית בכפר מאורי (Maori Hangi). לינה ברוטורואה.

  יום 7, יום ו', 8.12.2017 רוטורואה – אגם טאופו - פארק לאומי טונגרירו
  הבוקר נמשיך בדרכנו דרומה ונגיע לאגם טאופו (Lake Taupo), האגם הגדול במדינה, ששטחו כ- 61 קמ"ר. נבקר בשדה הגיאו-תרמי ואיראקי (Wairaki Geothermal Steam Field), האתר הראשון בעולם שבו נוצלו אדי הקיטור שבבטן האדמה ליצירת חשמל. בהליכה קצרה נגיע למפלי הוקה (Huka Falls) הגועשים והתכולים, שבנהר וואיקאטו (Waikato). נמשיך בנסיעה קצרה לעיר טאופו (Taupo), שעל גדות אגם טאופו (Lake Taupo), האגם הגדול ביותר בניו זילנד, שלגדותיו נעשה את הפסקת הצהריים. ניסע אל הפארק הלאומי טונגרירו (Tongariro National Park), הוותיק ביותר מבין הפארקים הלאומיים של ניו זילנד. הפארק שהוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 1990, מעוטר בשלוש פסגות הרים וולקניים, שאחד מהם, הר רואפהו (Mount Ruapehu), נחשב להר הגעש הפעיל ביותר באי הצפוני. לאחר ההגעה למלון נצא להליכה קצרה בשמורה. ארוחת ערב ולינה בטונגרירו.

  יום 8, יום שבת, 9.12.2017 טונגרירו - וולינגטון
  לאחר ארוחת הבוקר, ניפרד מהשמורה ונדרים אל עבר הבירה וולינגטון (Wellington), אליה נגיע בשעות הצהריים. וולינגטון מכונה "עיר רוחות", וזאת בשל הרוחות העזות אשר נוהגות לפקוד אותה לאורך כל ימות השנה. הדבר נובע ממיקומה הגיאוגרפי של העיר במפרץ. וולינגטון הפכה לבירתה של ניו זילנד עוד בשנת 1865 והיא משמשת כיום כמרכז הפוליטי וכמרכז התרבות, הבילוי והאוכל של האי הצפוני ושל ניו זילנד כולה. עם הגעתנו לבירה, נערוך בה סיור פנורמי, נראה את בית הממשל המכונה "הכוורת", בשל צורתו ואת הגנים הבוטניים השוכנים בליבה. נעלה באחת האטרקציות הידועות של העיר, הפוניקולר, לפרבר קלבורן (Kelburn), ממנו נשקפת וולינגטון במלוא הדרה. נרד חזרה בהליכה דרך הגנים הבוטניים וניסע למלוננו אשר בוולינגטון.

  יום 9, יום א', 10.12.2017 וולינגטון - פיקטון - נלסון
  לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במוזיאון הלאומי טה פפה (National Museum Te Papa), בו נוכל לראות כיצד נוצרו שני האיים, נקבל הסבר על תופעות הטבע הרבות אשר פוקדות את המדינה באופן שכיח ונבקר בתצוגה הסוקרת את ההיסטוריה התרבותית של המדינה. ניפרד מהאי הצפוני, נצא לנמל בדרכנו אל האי הדרומי ונעלה על מעבורת ה"אינטראיילנדר" (Interislander Ferry), לשייט בן כשלוש שעות מהנות, לאורך מפרץ קוק (Cook Bay), המפריד בין האי הצפוני לאי הדרומי. עם הגיענו נעגון בעיירה פיקטון (Picton) ונמשיך בנסיעה דרך מחוז מרלבורו (Marlborough), לנלסון (Nelson), אשר שוכנת לחופי מפרץ טזמן(Tasmen Bay) . אם הזמן יאפשר, נצא לאחר ארוחת הערב לסיור רגלי בעיירה. בשני הלילות הבאים נלון בנלסון.

  יום 10, יום ב', 11.12.2017 נלסון - פארק לאומי אבּל טזמן - נלסון
  היום כולו יוקדש לביקור באחד הפארקים הקטנים והמפורסמים ביותר במדינה, פארק לאומי אבּל טזמן (Abel Tasman National Park). נצא תחילה לנסיעה לאורך המפרץ, אשר תוביל אותנו לעיירה קטנה בשם קאיטריטירי (Kaiteriteri), המהווה את נקודת היציאה אל הפארק. נשוט לאורך החופים הרבים שבפארק, ובמהלך השייט נעצור ליד סלעי ענק שעליהם נוהגים לרבוץ כלבי הים הניו זילנדים. לאחר שנעגון באחד ממפרצי החול הזהובים, נצא להליכה קלה בת כשעה וחצי לאורך המפרץ ובתוך יער הגשם המעטר את הפארק, במהלכה נהנה מפיקניק בחיק הטבע. נשוב בשייט אל נקודת ההתחלה, ולקראת שעות אחר הצהריים נשוב למלוננו בנלסון. העיר נחשבת למקום עם ימי השמש הרבים ביותר בשנה במדינה ומתגוררים בה אומנים רבים, אנשי רוח וטבע.

  יום 11, יום ג', 12.12.2017 נלסון - קרייסטצ'רץ' נגויה
  הבוקר נצא מנלסון היפה לכיוון העיר קרייסטצ'רץ' (Christchurch), בירת מחוז קנטרברי (Canterbury), העיר הגדולה ביותר באי הדרומי והשלישית בגודלה בניו זילנד. דרכנו תחצה את האלפים הדרומיים של ניו זילנד באזור "מעבר לואיס" (Lewis Pass), המתנשא לגובה 864 מטר. את הפסקת הצהריים נעשה בעיירת הנופש הנמר ספירנגס .(Hanmer Springs) לאחר הפסקת הצהריים ניסע לעמק וואיפרה (Waipara Valley) הציורי, לטעימות יין ביקב Waipara Hills המפורסם. נמשיך בדרכנו ונגיע לקרייסטצ'רץ'. העיר סבלה בעבר מרעידות אדמה, האחרונה שבהן בפברואר 2011, שגרמה לנזק רב בעיר ולהרוגים רבים. היישוב הוכרז כעיר על ידי הכתר הבריטי עוד ביולי 1856 והיה לעיר הראשונה בניו זילנד. ייחודה של העיר בפארקים ובגנים הרבים שבה, בזכותם זכתה בכינוי "עיר הגנים"(The Garden City). היא גם ידועה גם כעיר האנגלית ביותר מחוץ לבריטניה. נסייר בעיר ככל שיאפשר הזמן ונגיע למלוננו לארוחת ערב ולינה.

  יום 12, יום ד', 13.12.2017 קרייסטצ'רץ' - פונקייקי - גריימאות'
  היום נחווה את אחד השיאים בטיולנו. לאחר ארוחת הבוקר נצא לתחנת הרכבת של קרייסטצ'רץ' ונעלה על הרכבת הטרנס-אלפינית המפורסמת (Trans-Alpine Rail), שתקח אותנו אל מעבר הרים ארתור (Arthur's Pass), שם ממוקם הפארק הלאומי הנושא את שמו. הרכבת תטפס במעלה הדרך, כשהיא חולפת על פני גשרים, ערוצים ונהרות ומגלה לעינינו נופים שלא ניתן לראותם בדרך אחרת. עם הגיענו למעבר, נפגוש את האוטובוס, עמו נמשיך בדרכנו לצד החוף המערבי והפראי של האי הדרומי. נגיע אל העיירה גריימאות' (Greymouth), עיירת התיירות הגדולה ביותר בחוף המערבי של ניו זילנד, ונעלה צפונה לביקור בפונקייקי (Punakaiki), שמורת סלעי הפנקייק (Pancake Rocks), הנקראת כך בשל תצורת הסלעים, הנראים כשכבות פנקייק שהונחו זה על גבי זה. הדבר נובע מרכות הסלע, הרוחות העזות והגשמים הרבים אשר מאפיינים את האזור. עם תום הביקור, נשוב דרומה לגריימאות' ללינה.

  יום 13, יום ה', 14.12.2017 גריימאות' - הוקיטיקה - פארק הקרחונים היבשתיים ה
  החוף המערבי ידוע גם היטב במקורות אבן הירקן (Jade) שבו. את הבוקר נתחיל בהוקיטיקה (Hokitika), אשר ידועה כמרכז הייצור והעיבוד של אבן הירקן(Jade) . נבקר במפעל לעיבוד האבן, שהפכה לסימלה הלאומי של המדינה, ונמשיך דרומה לאורך האוקיינוס האטלנטי עד אשר נגיע אל עולם הקרחונים. עם הגעתנו לקרחונים, נטייל ליד קרחון פרנץ ג'וזף Josef Glacier) (Franz וצמוד אל פתחו. קרחון פרנץ ג'וזף וקרחון פוקס (Fox Glacier) ששיאם בגובה 3000 מטר, מגיעים בתחתיתם אל יערות הגשם בגובה 300 מטר, ונחשבים ליחידים ש"נעים קדימה" בקצב הגבוה ביותר בעולם, וזאת בזכות שילוב ייחודי של מזג אוויר ותוואי גיאוגרפי הקיימים בפארק הלאומי. ארוחת ערב ולינה בעיירה פרנץ ג'וזף.
  היום יש אפשרות לטוס במסוק במשך 20 דקות מעל הקרחונים. כולל נחיתה על שדה השלג של קרחון פרנץ ג'וזף להרגשת קול הדממה של עולם הפלא האלפיני (האפשרות קיימת ברישום מראש בלבד). חוויה של פעם בחיים!

  יום 14, יום ו', 15.12.2017 קרחונים - וונאקה - קווינסטאון
  לפני שניפרד מפארק הקרחונים, ובאם מזג האויר יאפשר, נצא להליכה לאורך אגם מתיסון (Lake Matheson) הצלול, אשר בו משתקף ההר הגבוה במדינה, הר קוק .(Mount Cook) נמשיך בנסיעה דרומה ונחצה שוב את האלפים הדרומיים במעבר האסט (Haast Pass), הדרומי שבמעברי האלפים הניו זילנדיים. לקראת צהריים נגיע אל העיירה הציורית וונאקה (Wanaka), היושבת לצד האגם שעל שמו היא קרויה. נמשיך לאורכם של נהרות ושיפולי הרים אל עיר האקסטרים קווינסטאון (Queenstown). יש הטוענים כי לעיר זאת המיקום היפה ביותר בכל המדינה, בזכות ההרים מסביב ואגם ווקאטיפו (Wakatipu), אשר לצידו היא שוכנת. לאחר שנתארגן בבית המלון, נעלה ברכבל אל פסגת הר בוב (Mount Bob), משם נוכל להשקיף על יופיה של העיר. אם הזמן יאפשר נצא לראות את גשר הבאנג'י המפורסם של העיר ונסייר בעיר, לשפת האגם ובגנים הבוטניים. לינה בקווינסטאון.

  יום 15, יום שבת, 16.12.2017 קווינסטאון - סקיפרס קניון - נהר שוט - טה אנאו
  היום נתנסה בפעילות חוויתית מיוחדת. ניו זילנד ידועה כמדינה הבטוחה ביותר בעולם לפעילויות אקסטרים ואף המציאה כמה מהן, כמו למשל הבאנג'י. לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבי 4X4 לסיור בערי כורי הזהב בסקיפרס קניון (Skippers Canyon), בו נתוודע אל נופים פראיים, דרכים מפותלות, ערוצי נחל עמוקים וכמובן אל מכרות הזהב שננטשו. אחר הצהריים, נהנה מחווית אקסטרים מיוחדת, כשנצא לשייט בסירת סילון (Jet Boat) לאורך נהר השוט (Shotover River), חוויה שללא ספק תרגש את כולנו. עם תום שתי החוויות האלה, נצא בדרכנו, לאורך אגם ווקאטיפו (Lake Wakatipu)לעיירה השקטה טה אנאו (Te Anau), שער הכניסה לפארק הלאומי ארץ הפיורדים (Fiordland National Park). ארוחת ערב ולינה בטה אנאו.

  יום 16, יום א', 17.12.2017 טה אנאו - מיצרי מילפורד - טה אנאו
  יום קסום ומהנה לפנינו. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאורך כביש מילפורד, הכביש המוגדר כיפה ביותר באי כולו (The Milford Road) אל מיצרי מילפורד (Milford Sound). אלה הם למעשה פיורדים אשר כוסו בחלק משטחם במיימי האוקיינוס. בדרך אל המיצרים יתגלו לנגד עינינו הרים מתנשאים, עמקים שבותרו על ידי קרחונים מתקופת הקרח, מפלים שוצפים וזרמי מים ותצורות נוף ייחודיות בסלע, שהטבע יצר. באזור זה יורדים גשמים כ- 270 יום בשנה. עם הגיענו אל המיצר נצא לשייט של כשעה וחצי באחד המקומות היפים ביותר בעולם, ובמהלכו נסעד את ארוחת הצהריים. נשוב לטה אנאו ונצא להליכה לאורך אגם טה אנאו (Lake Te Anau) ובמרכז העיירה. לינה בטה אנאו.

  יום 17, יום ב', 18.12.2017 טה אנאו - דנידין - חצי האי אוטגו
  לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהאזור ונמשיך בנסיעה לכיוון דרום מזרח דרך נופי חוות הכבשים. נעבור בלומסדן (Lumsden), בעברה עיירה שהיוותה צומת רכבות חשוב, ונגיע לעיירה גור (Gore), אשר מקור ההכנסה העיקרי של תושביה הוא גידולי הבקר. נמשיך בדרכנו אל העיר הסקוטית ביותר מחוץ לסקוטלנד, דנידין (Dunedin), נבקר במוזיאון המתיישבים טויטו (Toitū Otago Settlers Museum), העוסק בתרבות ובהיסטוריה של האזור. לאחר מכן ניסע לאורך חצי האי אוטגו (Otago Peninsula), אל עבר אזור הקינון של הציפור הגדולה, האלבטרוס המלכותי .(Northern Royal Albatross) לאחר הביקור בשמורה נמשיך לביקור במרכז הפינגווינים צהובי העיניים (Yellow Eyed Penguin Colony). לינה בדנידין.

  יום 18, יום ג', 19.12.2017 דנידין - אוקלנד
  היום הוא יומנו האחרון באי הדרומי. לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר דנידין. ייחודה של העיר הוא במורשת הסקוטית שנשתמרה בה, ולכן היא גם מכונה "אדינבורו של הדרום". נראה את אוניברסיטת אוטגו (Otago University), שנוסדה בשנת 1869, על מבניה ההיסטורים הכחולים, נבקר בתחנת הרכבת ההיסטורית של העיר (Duniden Railway Station), המכילה ציורי פסיפס רבים, וממשיכה להיות פעילה גם כיום. נשוטט במרכז התוסס של העיר, האוקטגון (The Octagon), המוקף גלריות ותצוגות ונבקר באתרים נוספים, ככל שיותיר הזמן. לאחר הפסקת הצהריים, נטוס לאוקלנד, שם נעשה את הלילה בבית מלון, בקרבת שדה התעופה הבינלאומי של אוקלנד, לקראת טיסתנו ביום המחרת. בערב נצא למסעדה בעיר, לארוחת ערב לסיכום הטיול.

  יום 19, יום ד', 20.12.2017 אוקלנד - הונג קונג - תל אביבביב
  בשעות הצהריים נצא לשדה התעופה לקראת טיסתנו ארצה דרך הונג קונג.
  *הנחיתה בארץ, בבוקר של יום המחרת, יום חמישי ה- 21.12.17.

  הערות:
  1. תכנית הטיול המופיעה לעיל מציינת נקודות פוקוס ודוגמא לחלוקת ימי ההדרכה בלבד. התכנית מהווה מסגרת שלדית וכפופה לשינויים עקב נסיבות משתנות ובלתי צפויות שאינן ניתנות לשליטה או לחיזוי. כל שינוי יהיה בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של מדריך הטיול.
  2. לא ניתן להבטיח חדרי Non-Smoking ו/או מיטות זוגיות בבתי המלון ו/או מקלחת ו/או אמבטיה (למען הסר ספק, בחדר תהיינה מקלחת או אמבטיה).
  3. ישנם נושאים שאינם בשליטתנו, כגון החלוקה לחדרים המתבצעת על ידי בית המלון, או הזמנה מראש של מקומות הישיבה במטוס. ככלל לא ניתן במסגרת כרטוס קבוצתי להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס (להבדיל מהזמנות אישיות), או להבטיח חדר מסוים במלון.
  4. לידיעתכם, אם חשוב לכם לקבל חדר מסוים במלון, או לשבת במקום מסוים במטוס, אנא העבירו אלינו את הבקשה, בכתב, מוקדם ככל האפשר, ואנו נעבירה לבית המלון או לחברת התעופה. נחזור ונדגיש כי ההחלטה לגבי מקומות הישיבה והקצאת החדרים במלון היא של חברת התעופה ובית המלון בלבד, ואין באפשרותנו להבטיח שאכן תקבלו את המקומות שביקשתם.
  5. אספקת ארוחות מיוחדות לפי דרישה הינה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
  6. בעלי דרכון ישראלי שנוסעים למטרת תיירות לתקופה של פחות משלושה חודשים אינם צריכים אשרת כניסה לניו זילנד.
  7. עקב עליית הביקוש העולמי לטיולים, אנו נמצאים בתחרות מתמדת להשיג מקומות בטיסות ובבתי מלון. אנו מבקשים להדגיש את חשיבות ההרשמה המוקדמת, מוקדם ככל האפשר. הדבר יאפשר לנו להתחייב בפני חברת התעופה ובתי המלון, ולוודא כי שירותי הקרקע והטיסות הינם הטובים ביותר שבאפשרותנו להציע.
  8. הטבות מיוחדות לרישום מוקדם עד 30.4.17: הנחה בסך 100 דולר, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה וטיפול V.I.P ביציאה מהארץ - ליווי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים! טל"ח
 • המחיר:
  7795 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25 מטיילים ומעלה
  7995 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 15-24 מטיילים
  הטבה מיוחדת לנרשמים עד 30.04.17: 100 דולר הנחה לנוסע, 10 תשלומים ו- V.I.P בנתב"ג!
  הנחה לנרשמים בין 1-14.05.17: 50 דולר הנחה לנוסע ו- 6 תשלומים.
  מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע איתנו לחו"ל אחרי 1.01.14
  למטייל המתמיד: הנחה בסך 25 דולר עבור הטיול הראשון ועוד 10 דולר לכל טיול נוסף מאז.

  המחיר כולל:

  טיסה: טיסות סדירות בחברת CATHAY PACIFIC וטיסת פנים אחת בין דנידין לאוקלנד.
  לינה: בתי מלון ברמת 4 כוכבים.
  כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל ימי הטיול ועוד 9 ארוחות ערב ושתי ארוחות צהריים.
  תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג ושייט, לפי התוכנית.
  הדרכה: מדריך בכיר מצוות ההדרכה של קשרי תרבות תבל ומלווה ארגוני (יציאת המלווה מותנת במינימום 18 מטיילים).
  - מפגש הכנה בארץ
  - מקראה מהודרת, בהפקה מיוחדת של קשרי תרבות תבל
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - דמי כניסה לאתרים
  - תשר לנותני שירותיים מקומיים
  - לנרשמים עד 30.04.17: הנחה של 100 דולר, 10 תשלומים ללא ריבית והצמדה, וליווי V.I.P בבדיקות הבטחון, בצ'ק אין ובביקורת הדרכונים.

  המחיר אינו כולל:
  - תוספת לאדם בחדר ליחיד בסך 1345 $.
  - מיסי נמל, דלק ובטחון: כפי שייקבע בסמוך לנסיעה ע"י חב' התעופה. (המחיר כיום 270 $)
  - ארוחות שאינן מפורטות בתכנית.
  - למעוניינים: תוספת לטיסה במסוק באזור הקרחונים ביום 14.12.17, בסך 175$ לאדם
  - הוצאות בעלות אופי אישי:(כביסה, שתייה, טלפון בידור וכו')
  - כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של הטיול.
  - הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל.
  - שינויים בתעריפי הטיסות, שירותי הקרקע ומיסי נמל, הדלק והביטחון, החל מ- 4.04.17.
  - ** ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.
  - תשר למדריך הטיול (נהוג כ- 3 $ למטייל ליום).

  נהלי רישום ותשלום
  הרשמה:
  הרישום לטיול התרבות באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר: רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל. 072-2116888, פקס. 09-7428885, דואל: dialog@k-tarbut.co.il
  הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.
  אפשרות ביטול: **הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי.
  • במקרה של ביטול עד 31 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 90 $ למטייל דמי רישום וטיפול, אלא אם כורטסו טיסות כלשהן, או נקנו שירותים נוספים, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
  • מטייל המבטל בין 20 - 30 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
  • מטייל המבטל בין 14 - 19 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
  • מטייל המבטל בין 7 - 13 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 70% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
  • במקרה של ביטול החל מ - 6 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.
  ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הטיול מותנית במינימום 15 מטיילים. טל"ח
  ** בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת בטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. כן מומלץ להרחיב את הביטוח לספורט אתגרי ביום השייט בסירת הסילון. אנו ממליצים על ביטוח נסיעות לחו"ל אטרקטיבי ומיוחד למטיילי קשרי תרבות תבל. הפוליסה מאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

  הערות:
  1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושרותי התיירות השונים בארץ היעד.
  2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

התקשרו עכשיו 073-3742283 או מלאו פרטים ונחזור בהקדם

כתבו לנו או התקשרו 072-2116888