פרו, אקוודור ואיי גלאפגוס

פרו, אקוודור ואיי גלאפגוס 02.12.17 - 19.12.17

pro1יעקב שושן - מבכירי המדריכים, עם ניסיון של עשרות שנים בהדרכת טיולים במגוון יעדים בעולם, בעל ידע נרחב מאד בחקר תרבויות עתיקות, מרצה מבוקש בארץ ובעולם.

 

להגשמת החלום ולרישום לטיול הורד את טופס ההרשמה
 • פרו היא "ליבה" האינדיאני של יבשת דרום אמריקה. מעטות המדינות בעולם המסוגלות להציע את השפע, היופי והמגוון אותו ניתן למצוא כאן, בארצם היפהפייה של בני האינקה. טיול בפרו הוא מסע אל העולם המרהיב והמסתורי של יבשת דרום אמריקה. אל נופי המדבר והאוקיינוס השקט שלחופיו אנו מוצאים את קווי נאסקה המסתוריים. אל נוף הפסגות המרהיב של רכס הרי האנדים הגדול, המהווה את "חוט השדרה" הגיאוגרפי והתרבותי של האזור כולו. כאן התפתחו ועוצבו כמה מן התרבויות הקדומות של היבשת, והמסורות העתיקות המתקיימות עד ימינו. כאן הלכה ונבנתה ממלכתם המפוארת של בני האינקה, ובליבה בירתם העתיקה, קוסקו, מן היפות שבערי אמריקה הלטינית, המשמרת עד היום את פאר הבנייה האינקאי עם מיטב הארכיטקטורה הקולוניאלית שהביאו איתם הכובשים הספרדים.
  טיול כאן הוא גם מפגש עם תרבות אנושית שלמה שנדחקה מזירת ההיסטוריה לפני כ- 500 שנה, והיום הולכת ותופסת את מקומה הראוי בפסיפס האנושי הבלתי רגיל של יבשת אמריקה. מורשת העבר, הניכרת באתרים ההיסטוריים המרשימים, ממשיכה עד לימינו בכפרים הציוריים והשווקים הצבעוניים, כאשר אורח חיים מסורתי ואמונות עתיקות מתערבבים להם באמונה הנוצרית.
  אקוודור מהקטנות, מבחינה גיאוגרפית במדינות דרום אמריקה, אך עשירה מאד בנופים ובטבע בתולי וייחודי. מוכרת בהיותה שער הכניסה לאיי גלאפגוס. גם בה ערים היסטוריות, אדריכלות ייחודית מרשימה ותרבות אותנטית בת מאות בשנים. הטבע הפראי של אקוודור מזמן אליו בעלי חיים רבים ועושר של צמחייה. הימצאותה על קו המשווה מזמין ביקורים במדינה לאורך כל ימות השנה.

  איי גלאפגוס אשר שייכים לאקוודור ונמנים על הפארקים הלאומיים שלה, נמצאים במרחק של
  כ- 1000 ק"מ מערבית לה. מדובר בארכיפלג של איים געשיים אשר מפוזרים באוקיינוס השקט, וידועים בזכות מגוון המינים של בעלי חיים אשר נשתמרו בה ואשר היוו את הבסיס לתורת האבולוציה של החוקר צ'ארלס דארווין בעקבות ביקורו באיים. ייחודם של בעלי החיים באיים הוא בכך שהם אינם נרתעים מבני אדם, דבר ההופך את האיים, אליהם נגיע בשייט בספינה מפוארת, ליעד פופולרי לתיירים. מקור השם במילה הספרדית "גלאפגו", שפרושה צב, וזאת בשל הצבים הענקיים אשר חיים בחלק מאיי הארכיפלג. האיים ממוקמים על קו המשווה אך למרות זאת, מזג האוויר קר למדי ובעל כמות משקעים קטנה, בשונה מהמקובל באזורי אקלים טרופי, שם מזג האוויר חם ובעל משקעים רבים.
  צריך להיות שם כדי להבין.
  בכל אלה ועוד, נתנסה באופן ישיר וחוויתי בטיול תרבות יחיד מסוגו -
  "פרו, אקוודור ואיי גלאפגוס".
 • טיול תרבות בפרו, אקוודור ושייט בספינה מפוארת לאיי גלאפגוס שילוב של חוויה רגשית והעשרה אינטלקטואלית מפגש בלתי אמצעי עם תרבות אנושית שלמה, שנדחקה מזירת ההיסטוריה לפני כ- 500 שנה, עם נופים ייחודיים ואדריכלות מרשימה ואותנטית בשילוב שייט ייחודי.
  מסלול ייחודי ולא שיגרתי בו תיהנו מ:
  • הדרכה - עם יעקב שושן, מבכירי המדריכים לעולם
  • העמקה לא שגרתית ורבת פנים
  • דגש מיוחד על היסטוריה, תרבות, גיאוגרפיה, פולקלור, זואולוגיה וטבע
  • טיסה במטוסים קלים מעל קווי נאסקה המפורסמים
  • נסיעה במחלקה הראשונה ברכבת הויסטדום המפורסמת בדרך לביקור במאצ'ו פיצ'ו
  • שייט מרתק לאיי גלאפגוס ביאכטה מפוארת ומפגש בלתי אמצעי עם בעלי חיים אנדמיים
  • מופע פולקלור אינדיאני בפרו
  • מפגש הכנה מיוחד לפני הטיול, הכולל הרצאת מבוא
  • חבורת מטיילים איכותית ביותר
  • מערכת שמע קבוצתית, הכוללת אוזניה אישית לכל מטייל
  • הכל כלול במחיר - אין תשלומים נוספים (Optionals)
  • זמן הטיול מנוצל כולו - אין זמן חופשי במהלך הטיול
  • חיוב כספי רק לאחר הבטחת היציאה - בשביל השקט הנפשי שלך
  • הטבות מיוחדות לרישום מוקדם:
  • הנחה בסך 100 דולר למטייל
  • 8 תשלומים ללא ריבית והצמדה
  • טיפול V.I.P. ביציאה מהארץ - ליווי אישי של נציג מנתב"ג לטיפול מאיץ תור בבדיקות הביטחון, בצ'ק-אין ובביקורת הדרכונים
 • יום 1, יום שבת, 2.12.17 ת"א - אמסטרדם - לימה
  נטוס השכם בבוקר מתל אביב לאמסטרדם ובטיסת המשך ללימה (Lima) בירת פרו (Peru), אליה נגיע בשעות הערב של אותו היום. עם הגעתנו ניסע לבית המלון לארוחת ערב קלה ולמנוחת לילה.

  יום 2, יום א', 3.12.17 לימה
  לימה, הבירה והעיר הגדולה ביותר בפרו, הוקמה בשנת 1535 לספירה על ידי הכובש הספרדי פרנסיסקו פיסארו (Francisco Pizarro) ונקראה "עיר המלכים". בתקופה ההיא הייתה לימה המרכז החשוב ביותר של האימפריה הספרדית באמריקה הדרומית. את היום נקדיש להיכרות עם אתריה העיקריים של העיר. נצא תחילה למרכז ההיסטורי שלה, שהוכרז כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק"ו. נבקר בכיכר מיור (Plaza Mayor), סביבה קמה העיר. הכיכר מוקפת גם כיום כמה מהמבנים החשובים ביותר במדינה. נראה את ארמון הניצחון המשמש כיום את הממשלה ואת ארמון הארכיבישוף, נמשיך לביקור בקתדרלה של לימה שתוכננה על ידי פיסארו ושבה הוא גם קבור. הקתדרלה בנויה ומרוהטת בסגנון הבארוק. לאחר מכן נבקר בכנסיית סן פרנסיסקו
  (Convento de San Francisco) , שבנייתה החלה בשנת 1542 והיא שרדה את רעידת האדמה שפקדה את לימה בשנת 1746. בכנסייה, הממחישה היטב את הבנייה בעיר בתקופה הקולוניאלית, מצויות קטקומבות גדולות מימדים, בהן קבורים למעלה משבעים אלף איש. לאחר הפסקת הצהריים נמשיך לביקור במוזיאון אמאנו (Museo Amano) המציג אוסף של עבודות טקסטיל וקרמיקה מהתקופה הפרה-קולומביאנית. בהמשך נסייר ברובעים סן איזידרו (San Isidro) ומיראפלורס (Miraflores) ונראה את הפארקים המרהיבים, אשר אחד מהם הוקדש לזכרו של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין ז"ל. ארוחת ערב ולינה.

  יום 3, יום ב', 4.12.17 לימה - פיסקו - קווי נאסקה - לימה
  הבוקר נשכים קום וניסע דרומה לאורך דרך החוף המדברית לעיירה פיסקו(Pisco) . נטוס במטוסים קלים מעל קווי נאסקה (Nazca) שהם ציורים וקוים המשורטטים על הקרקע המדברית, אך נראים כתמונה שלמה רק מן האוויר. תיאוריות רבות נרקמו סביב יוצרי ציורים אלו (כולל ספרו של אריק פון דניקן, "מרכבות האלים", המשייך אותם לגורמים מן החלל החיצון). בשל חשיבותו הוכרז המקום כאתר מורשת עולמית מטעם אונסק"ו. נחזור לארוחת ערב ולינה בלימה.

  יום 4, יום ג', 5.12.17 לימה - קוסקו
  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה, לקראת טיסתנו לקוסקו (Cusco), בירת ממלכת האינקה שבהרי האנדים. קוסקו היא עיר מיוחדת במינה, שנבנתה כבירת ממלכת האינקה, בעת תקופת שלטונם של בני האינקה באימפריה, שהשתרעה בהרי האנדים לאורך כ - 5000 ק"מ. העיר נכבשה על ידי הספרדים שבנו מבנים קולוניאליים, על בסיס מבני האינקה, והיא בעלת מאפיינים ארכיטקטוניים יחודיים ושונים. עד היום ניתן לראות בסמטאות העיר בנייה משולבת הנותנת לה מראה ייחודי. עם הגעתנו ניסע למלוננו להתארגנות ומנוחה. ארוחת ערב בשילוב מופע פולקלור במסעדה בקוסקו. בשני הלילות הבאים נלון בקוסקו.

  יום 5, יום ד', 6.12.17 קוסקו
  נקדיש את היום לקוסקו ואתריה. נטייל ברחובותיה הצרים, עשויי האבן ונבקר בשווקים הצבעוניים והססגוניים. נבקר במקדש השמש העתיק קוריקנצ'ה (Coricanha) האתר הקדוש ביותר של ממלכת האינקה. נמשיך אל הקתדרלה היפה, בה נמצא ציור מיוחד של הסעודה האחרונה, ואל סקסאיוואמאן (Sacsayhuaman), מקדש-מבצר הבנוי מאבני ענק וללא חומר מלכד. נבקר בקואנקו (Qenqo), אתר מסתורי בו על פי הסברה היו חונטים את גופות המלכים והאצילים מבני האינקה ובטמבומצ'אי (Tambomachay). ארוחת ערב במסעדה.

  יום 6, יום ה', 7.12.17 קוסקו - העמק הקדוש
  את היום נקדיש לעמק הקדוש (Valle Sagrado), המוכר גם בשמו עמק אורובמבה. את עיקר פרסומו קנה בזכות מאצ'ו פיצ'ו (Machu Picchu), האטרקציה התיירותית העיקרית שמעליו. בדרכנו נבקר בשוק של העיירה האינדיאנית פיסאק (Pisac), שם נהנה מהשוק הססגוני וממראה בנות הכפר המוכרות את מרכולתן. נמשיך לביקור בכפר היפה אויאנטאיטאמבו (Ollantaytambo), אשר תושביו מדברים עדיין את שפת הקצ'ואה, שפתם של בני האינקה. הכפר שמר על מבנהו ובתיו מאז ימי האינקה. נסתובב בסמטאות הכפר הציוריות. עם תום הביקור ניסע למלוננו שבעמק לארוחת ערב ולינה.

  יום 7, יום ו', 8.12.17 מאצ'ו פיצ'ו - קוסקו
  נצא מוקדם בבוקר אל תחנת הרכבת של אויאנטאיטאמבו, שם נעלה למחלקה הראשונה של רכבת הויסטדום (Vistadome) המפורסמת וניסע לאורך נהר האורובמבה(Urubamba) אל העיר אגואס קליינטס (Aguas Calientes). עם הגעתנו נעלה באוטובוסים קטנים בכביש מתפתל אל האתר המפורסם, המסתורי והמרשים באתרי האינקה - מאצ'ו פיצ'ו, העיר האבודה, הנמצאת בראש הר רם בתוך יער אמזוני. נטייל ברחובות העיר העתיקה, בין מקדשים, מבני ציבור ובתי התושבים ונהנה מהנוף המרשים שניבט מכל עבר. עם תום הביקור נשוב ברכבת הויסטדום לעיירה פורואי (Poroy) ומשם בנסיעה קצרה נגיע למלוננו בקוסקו.

  יום 8, יום שבת, 9.12.17 קוסקו - לימה - קיטו
  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה ונטוס ללימה לקראת טיסת ההמשך לקיטו (Quito), בירת אקוודור, אליה נגיע בשעות הצהריים. לאחר שנסיים את הליכי הכניסה ואת הפסקת הצהריים, נצא לביקור באחד המוזיאונים המפורסמים באקוודור, קפילה דל אומברה
  (Chapilla del Ombre) - "קפלת האדם" בו מוצגת יצירתו של הצייר והפסל האקוודורי המפורסם אוסואלדו גוואיאסמין (Oswaldo Guayasamin), מהאמנים הבולטים והחשובים של אקוודור. בניית המוזיאון החלה בשנת 1995 והמוזיאון הוקדש למין האנושי ובמיוחד לאינדיאנים ילידי אמריקה הלטינית. המוזיאון נפתח לקהל בשנת 2002, לאחר מותו של האמן. מאוחר יותר קיבל המוזיאון את הכרת אונסק"ו, כאתר תרבות עולמי. עם תום הביקור ניסע למלוננו לארוחת ערב ולינה. בשני הלילות הבאים נלון בקיטו.

  יום 9, יום א', 10.12.17 קיטו
  היום יוקדש לקיטו הבירה, הנמצאת בצפון מרכז אקוודור, על אגן הניקוז של נהר הגואייאבמבה (Guayllabamba)ובגובה 2850 מטר מעל פני הים. העיר המוקפת הרי געש נמצאת 22 קילומטרים דרומית לקו המשווה ולכך השפעה על מזג האוויר הנוח שבה. בשנת 1978 הוכרה קיטו על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמי. נתחיל את סיורנו בעיר הקולוניאלית היפה, בכיכר העצמאות - ליבה של העיר, אשר מוקפת בכמה מהמוסדות החשובים: ארמון הנשיאות, ארמון הארכיבישוף והקתדרלה. נראה את הכנסייה הישועית לה קומפניה
  (La Compañía), כנסייה שנבנתה בסגנון הבארוק על פי המודל של אחותה ברומא. נתרשם מהארכיטקטורה הספרדית היפה ומהמבנים הקולוניאלים היפים. לאחר הפסקת הצהריים נבקר באתר "אמצע העולם"
  (Mitad del Mondo), אשר נמצא בקו רוחב 0º0’0”, הוא קו המשווה, שם הקימה משלחת גיאודזית צרפתית שהייתה במקום במאה ה- 18 נקודת ציון במסגרת עבודת המיפוי שלה. נבקר גם במוזיאון הנמצא במקום ונוכל להתנסות ולהתרשם מתופעות שונות המאפיינות את קו המשווה.

  יום 10, יום ב', 11.12.17 קיטו - בלאטרה - סנטה קרוז
  לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה של קיטו ונטוס לאי באלטרה (Baltra) , אחד מאיי הארכיפלג. לאחר שנגיע, נחצה במעבורת את תעלת איטאבאקה (Itabaca Channel) לעבר החוף הצפוני של האי סנטה קרוז (Santa Cruz) וניסע לאזור הרמות הגבוהות של האי, שם נלמד על המערכות האקולוגיות הייחודיות של האי. לאחר ארוחת הצהריים, אותה נסעד במסעדה מקומית, נמשיך באוטובוס לאחד המקומות החשובים ביותר בארכיפלג, בו ניתן לראות את צבי הענק בסביבתם הטבעית. נוכל לראות באי גם מספר תעלות לבה. עם סיום הביקור ניסע לעיר פוארטו איורה (Puerto Ayora) ונעלה ליאכטה הנהדרת לה פינטה (La Pinta), שם יקבל אותנו צוות היאכטה, שתשמש לנו כמלון צף בימים הבאים.

  יום 11, יום ג', 12.12.17 עדן - סומבררו צ'ינו
  לאחר ארוחת הבוקר ביאכטה נצא בסירות קטנות לאיון עדן (Eden), הנמצא במרחק מה מהחוף של האי סנטה קרוז, שם נוכל לצפות בהנאה בסולות (עופות ים) כחולות רגליים (Blue Footed Booby), כשהן צוללות במים, ובפריגטות. אם תנאי מזג האוויר יאפשרו, ניתן יהיה לצלול במקום. המבנה הוולקאני של אזור זה מדהים, וזאת בשל זרמי הלבה המגוונים שהיו כאן. נמשיך לביקורִִ באִיון סומבררו צ'ינו (Sombrero Chino), שמקור שמו נובע מצורתו המזכירה כובע סיני. באי הקטן, שהתהווה רק לפני מספר שנים, נראה שטחי לבה, צמחייה חדשה, לטאות, איגואנות וסרטנים. נהנה ממראה החוף הלבן ומהמפרץ והמעוניינים יוכלו לצלול בקרבת כרישי שוניות לבני חוטם ופינגווינים.

  יום 12, יום ד', 13.12.17 ברטולומה - סנטיאגו - מפרץ סאליבן
  לאחר ארוחת הבוקר נצא לחוות את אחת החוויות היפות שבהפלגה, ביקור באיון ברטולומה (Barolome), אי וולקני צעיר הנמצא ממזרח לאי סנטיאגו (Santiago). נעלה בגרם מדרגות על מנת לצפות בנוף המרהיב שיתגלה לנגד עינינו. לאחר מכן נשוט בדוגיות על מנת לראות את הסלע דמוי הצריח
  (Pinnacle Rock), שהקנה לאי את פרסומו, ונהנה משהייה בחוף וגם מצלילה או משייט בסירת זכוכית. לאחר ארוחת הצהריים, נצא בסירות קטנות למפרץ סאליבן (Sullivan Bay), הנמצא בחופו המזרחי של האי סנטיאגו, שם נוכל לראות מאובנים וזרמי לבה שחורה שזרמה כאן לפני כמעט 100 שנים. נראה גם את חוף האלמוגים היפה, והביקור כאן ימחיש לנו בצורה בלתי אמצעית את המקור הוולקני של האיים.

  יום 13, יום ה', 14.12.17 דרווין - חנובסה
  האי דרווין נקרא על שמו של צ'ארלס דרווין, אבי תורת האבולוציה. נתחיל את היום בסיור רגלי באי כדי לצפות בעופות הים והיבשה שבו. נוכל להתנסות בהליכה על שטחי לבה חדים ולא חלקים וליהנות מנוף דרמטי. נשוב לחוף ונהנה משחיה וצלילה בנמל הטבעי שנוצר במקום /ד. ההרפתקנים שביננו יוכלו לצלול בינות לסלעים או לדווש בקיאקים. אחר הצהריים נשוט בסירות קטנות לאורך צוקים לאי חנובסה (Genovesa), ששמו בא מהעיר גנואה שבאיטליה. לאחר שנעלה בגרם המדרגות, נצא להליכה קלה ולא ארוכה לצידו השני של האי הקטן, שם נוכל להנות ממגוון רחב של עופות ים הפוקדים אותו ומקננים בו ואשר בעטיים קיבל האי את השם "אי הציפורים". בין העופות שנראה: פריגטות, יסעורים, ינשופים קצרי אוזניים, סולות ועוד.


  יום 14, יום ו', 15.12.17 באלטרה - קיטו - אוטאוואלו
  לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהיאכטה. נטוס מהאי באלטרה לקיטו הבירה ומשם ניסע לעיר אוטאוואלו (Otavalo), הנמצאת במרכזו של עמק אוטאוואלו (Otavalo Valley). העיר מפורסמת בעיקר בשוק הססגוני והשוקק שלה. דרכנו תוביל אותנו בין כפרים ונופים ציוריים. נעצור ונראה את לגונת סן פאבלו (San Pablo) ונגיע למלוננו. בשני הלילות הבאים נלון באוטאוואלו.

  יום 15, יום שבת, 16.12.17 השוק של אוטאוואלו - הכפרים הצפוניים
  את חלקו הראשון של היום נקדיש לשוק של אוטאוואלו. זהו אחד השווקים הגדולים שבדרום אמריקה המוקדש, רובו ככולו, לעבודות יד. השוק מתקיים בימי שבת ויש בו מכל הבא ליד - פירות, ירקות, ביגוד לסוגיו, תכשיטים, תמונות, תבלינים ומה לא - והכל במחירים מאד זולים. התושבים לבושים בבגדים מסורתיים ונדמה שאנו נמצאים בחגיגה גדולה ואותנטית, הזדמנות להצצה לחיי המקומיים. לאחר הפסקת הצהריים, ניסע לכפר קוטהקצ'י (Cotacachi), שתושביו מתמחים בעבודת עור ומשם ללגונת קואיקוצ'ה (Coicocha), אשר ממוקמת בלוע של הר געש כבוי. עם תום הסיור נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

  יום 16, יום א', 17.12.17 אוטאוואלו - קיטו - אמסטרדם - תל אביב
  לאחר ארוחת הבוקר נמשיך ונבקר באזור ככל שיותיר הזמן, ולאחר הפסקת הצהריים נעשה את דרכנו לשדה התעופה של קיטו לקראת טיסתנו ארצה. ננחת באמסטרדם ביום המחרת יום שני, ה- 18.12.17 בשעות הצהריים, לקראת טיסתנו ארצה בשעות הערב.


  *הנחיתה בארץ, אחר חצות של יום ג' ה- 19.12.17.


  מפרט היאכטה LA PINTA

  שנת השקה: 2007 לאחר שיפוץ נרחב
  מידות הספינה: אורך 63.87 מטר, רוחב 12.50 מטר
  קיבולת הספינה: 48 נוסעים בלבד
  ארץ רישום הספינה: פרו
  חדר אוכל: חדר אוכל מהודר המגיש ארוחות גורמה
  גודל התאים: 16 מטר מרובע לתא זוגי ו- 22 מטר מרובע לתא המיועד לשלושה אורחים
  כמות התאים בספינה: 24 תאים, כולם חיצוניים עם חלונות פנורמיים
  שירותים בתא: מיזוג אוויר, מקלחת ושירותים, טלפון, מייבש שיער, ארון, שולחן וכיסא
  מתקנים ושירותים בספינה: מסעדה, בר, ספריית טבע, בוטיק, חדר כושר, ג'קוזי, סיפון שיזוף, שירותים רפואיים, פינת קפה ותה

  LA PINTA הינה היהלום שבכתר של הספינות ששטות בין איי גלאפגוס, המחויבת לרמה הגבוהה ביותר מיום השייט הראשון. ביאכטה שלושה סיפונים ציבוריים. הספינה מציעה מגוון רחב של פעילויות מים, ביניהן צלילה עם שנורקלים, חתירה בקיאקים ושייט בסירת זכוכית.

  תאי היאכטה
  24 תאי היאכטה הינם תאים חיצוני עם חלונות פנורמיים, מקלחת ושירותים, שולחן, כספת, 2 מיטות (ניתן להגדיר כמיטות נפרדות על פי בקשה).
  חדר האוכל
  כל הארוחות מוגשות בחדר האוכל המרכזי ביאכטה, המטבח בספינה מציע מגוון מאכלי גורמה.

  נקודות חשמל ושירותי אינטרנט
  המתח בספינה הינו 220 וולט (כמו בארץ)
  אינטרנט
  WI-FI חופשי באזורים המיועדים לכך ביאכטה • המחיר :
   9995 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 25 מטיילים ומעלה.
  10195 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 24-20 מטיילים.
  10595 דולר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 19-15 מטיילים.

  הטבה מיוחדת לנרשמים עד 15.06.17: 100 דולר הנחה לנוסע+8 תשלומים+V.I.P בנתב"ג
  הנחה לנרשמים בין 16-29.06.17: 50 דולר הנחה לנוסע.
  למטייל המתמיד: הנחה בסך 25 דולר עבור הטיול הראשון, ועוד 10 דולר לכל טיול נוסף מאז.מטייל מתמיד עם "קשרי תרבות תבל" הוא מי שנסע אתנו לחו"ל אחרי 1.1.14.

  המחיר כולל :
  טיסה: טיסות סדירות לפרו ומאקוודור בחברת KLM וטיסה בין פרו לאקוודור בחברת התעופה הקולומביאנית Avianca
  לינה: בבתי מלון ברמת *4 ו- *5, וכן 4 לילות ביאכטה מפוארת La Pinta בשייט לאיי גלאפגוס.
  כלכלה: חצי פנסיון במהלך הטיול. פנסיון מלא בספינה, עמדת קפה ותה בספינה בכל שעות היממה.
  תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג
  הדרכה: מדריך מקצועי מצוות ההדרכה של
  קשרי תרבות תבל
  - מפגש הכנה מקיף בארץ
  - מערכת שמע קבוצתית הכוללת אוזניות אישיות
  - סיורי חוף, דמי כניסה לאתרים וטיסה מעל קווי נאסדק
  - תשר לנותני השירותים המקומיים בפרו ואקוודור
  - הטבה להרשמה מוקדמת עד 15.06.17:
  100 דולר הנחה, 8 תשלומים ללא ריבית והצמדה,
  וליווי P.I.V בנתב"ג.

  המחיר אינו כולל:
  - תוספת לאדם בחדר ליחיד בסך 3216 דולר *
  - אגרות נמל, דלק ובטחון: כפי שייקבע בסמוך
  לנסיעה על ידי חברת התעופה (המחיר כיום כ- 389$).
  - ארוחות שאינן מפורטות בתכנית
  - הוצאות בעלות אופי אישי: כביסה, שתייה, טלפון,
  בידור וכו'
  - כל מס ו/או היטל שאינם כלולים במחיר הכולל של
  השייט
  - הוצאות שאינן מפורטות במחיר הכולל
  - תשר לנותני השירות השונים בשייט לגלאפגוס
  - שינויים בתעריפי הטיסות, השייט, שירותי הקרקע ומיסי
  הנמל, הדלק והביטחון, החל מ- 29.05.17.
  - * לאור הסכום הגבוה של התוספת ליחיד, אנו ממליצים לנסות ולמצוא שותף או שותפה לחדר.
  **ביטוח בריאות ומטען (חובה). מומלץ גם להוסיף לביטוח הטסה רפואית ולוודא את הכסוי במקרה של ביטול. החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל ו/או לחפציו במהלך הטיול.

  נהלי רישום ותשלום
  הרשמה:
  הרישום לסמינר באמצעות טופס הרשמה בלבד בפקס, בדוא"ל, בדואר, או במשרדי "קשרי תרבות תבל":
  רח' ויצמן 74, כפר סבא, מיקוד 4425038. טל: 072-2116888, פקס: 09-7428885, דואר אלקטרוני: dialog@k-tarbut.co.il
  הסדרי תשלום: כמפורט בטופס הרישום.

  אפשרות ביטול: * הודעת הביטול, מכל סיבה היא, תכנס לתוקף מרגע התקבלה בכתב במשרדי "קשרי תרבות תבל" (יש לוודא קבלת ההודעה). מאחר ודמי הביטול מחושבים ע"פ הסכמים עם ספקים שונים, הם אינם ניתנים לשינוי. דמי  הביטול של מקטע השייט לגלאפגוס הם קפדניים וגבוהים מאד. בכל מקרה של חשש לביטול נא ליצור איתנו קשר מיידי.
  • במקרה של ביטול עד 120 ימי עבודה לפני היציאה, לא ישולמו דמי ביטול, למעט 200 דולר למטייל דמי רישום וטיפול (שלא יוחזרו בשום מקרה), אלא אם כורטסו טיסות כלשהן או דמי ביטול נוספים של השייט, ואז יתווסף המחיר בפועל לדמי הרישום והטיפול.
  • מטייל המבטל בין 90 - 119 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 35% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
  • מטייל המבטל בין 60 - 89 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 55% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
  • מטייל המבטל בין 15- 59 ימי עבודה לפני היציאה, ישלם לחברה סך של 75% למטייל כפיצוי מוסכם מראש.
  • במקרה של ביטול החל מ - 14 ימי עבודה לפני היציאה, או במהלך הטיול, ישלם המטייל את מלוא מחיר הטיול.
  ימי עבודה: ימים א' - ה', שאינם ימי חג או ערב חג. יציאת הטיול מותנית במינימום 15 מטיילים משלמים. טל"ח
  ** בשל דמי הביטול הגבוהים אנו ממליצים להוציא פוליסת ביטוח במקביל להרשמה, הכוללת אפשרות ביטול רישום. יש לוודא שפוליסה זו תכסה את דמי הביטול במקרה של מחלה של המבוטח או קרוב משפחה מדרגה ראשונה. אנו ממליצים סוכנות הביטוח "זיו פתרונות חכמים בביטוח", שמנהלה, יואל זיו, יתאים לכם פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית ובמחיר הטוב ביותר. הפוליסה אטרקטיבית ומיוחדת למטיילי קשרי תרבות תבל ומאפשרת ביטוח 180 יום מראש לכל גיל ובכל מצב רפואי. כך תיהנו מייצוג וליווי אישי מול חברות הביטוח בעת אירוע בחו"ל ובחזרה לארץ. למעוניינים, נא ציינו זאת בטופס הרישום.

  הערות:
  1. המחיר כפוף לשינויים במחירי הטיסות, המיסים ושירותי התיירות השונים בארץ היעד.
  2. לאור מגבלה במספר המקומות בטיסה - הבטחת מקום למקדימים הרשמתם. טל"ח

התקשרו עכשיו 073-3742283 או מלאו פרטים ונחזור בהקדם

כתבו לנו או התקשרו 072-2116888