לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

מאמרים

טיול מאורגן חייב להיות מורכב מצוות מקצועי, יעדים אטרקטיביים, מידע נרחב של מרצים ומדריכים ומעל לכל ארגון מופתי ברמה הגבוהה ביותר!

יצאתם לפנסיה? הגעתם לגיל השלישי? שנייה לפני שהנכדים מקיפים אתכם, חשוב שתכירו את הטרנד החם בעולם הטיולים - טיולי פרימיום לגיל השלישי עם חברת בוטיק...

היתרונות הרבים של טיולים מאורגנים מהווים יתרון רב לסוגי טיולים אלו על פני טיולים רגילים להם לא נעשתה הבנייה מקדימה וסידור על פי הכירות וידע מקדים. בטיולים מאורגנים נהנים המטיילים מליווי קבוצתי, מידע נרחב אשר מופץ אליהם וכמובן מארגון ונוחות מקסימלית.

מבקשים ליהנות מדרך מופלאה לצבירת חוויות חדשות ביוקרה, נוחות ללא פשרות והתאמה מושלמת לצורכיכם ואהבתכם? הגעתם למקום הנכון, טיולי שייט לגיל הזהב של חברת קשרי תרבות - חברת בוטיק לטיולי פרמיום לגיל השלישי מאפשרת לכם הזמנה של טיול שייט נהרות לגיל הזהב שיתאים לכם כמו כפפה.

פולין היא ארץ מיוחדת מרתקת ומסתורית בו זמנית, שכן בפולין ניתן למצוא מרחצאות טבעיות, ארמון ואתרים הקשורים להיסטוריה היהודית לצד כיכרות מרשימות, סמטאות צרות ומלאות אווירה, מבנים מפוארים ועוד מגוון של מקומות מופלאים שחשוב ושווה לחקור.

כאשר חושבים אנו על נסיעה לחו"ל ובכל הקרוח בה, הרי שלעיתים רק המחשבה יוצרת פאניקה וחשש מפני בלבול, אכזבה ואי הצלחה (לכבוש יעדים ולהגיע למקומות חשובים).לשם כך בדיוק ישנה אפשרות נוחה ופשוטה שנקראת : טיולים מאורגנים לחו"ל. בחירה בטיולים מאורגנים לחו"ל מאפשרת לנו ליהנות מכל 'החבילה' כולה ללא כל חשש או בעיה וזאת כמובן אך ורק אם הבחירה היא נכונה ושקולה עם החברה הנכונה שמתמחה בטיולים מאורגנים לחו"ל!

כיצד בוחרים טיולים מאורגנים לגיל השלישי ? על מה חשוב להקפיד בעת הבחירה? ואיזו חברה היא המומלצת ביותר לטיולים לגיל השלישי? הכנו בעבורכם מאמר קצר שיאפשר לכם לקבל החלטה קלה לגבי בחירת חברה מובילה ואמינה של טיולים לגיל השלישי...

טיולים לגיל הזהב הבחירה הנכונה!

בגילכם... לאחר שהשקעתם רבות במרוצת החיים, העבודה והילדים הגיע הרגע בו תוכלו ליהנות ובגדול! לצאת ולחקור את העולם עם מדריכי חברת קשרי תרבות בטיולים מאורגנים לגיל הזהב  הן בטיולי שייט לגיל הזהב והן בסמינרים וטיולים מאורגנים לגיל השלישי לבחירתכם. כל בחירה כזו או אחרת תפתח בעבורכם עולם חדש ומופלא של הנאה צרופה, מסעות מרתקים, הכרויות חדשות עם ארצות, תרבויות ואנשים איכותיים אז למה אתם מחכים? בואו לחיות את החיים בטיולים לגיל הזהב של החברה המובילה בארץ ובעולם – קשרי תרבות!

בואו לחשוף את חידות ההיסטוריה והתרבות של ארץ השמש העולה – בטיול מאורגן ליפן

אם חשקה נפשכם בטיול מאורגן ליפן, עם חברה מקצועית, מטיילים איכותיים וכמובן מדריכים מיומנים שמכירים את המקומות החשובים והנכונים שיאפשרו לכם ליהנות באופן מקסימלי, הגעתם למקום הנכון!

כל מה שרציתם לדעת וחשוב לכם להבין לפני שמזמינים טיולים מאורגנים לאירופה לגיל השלישי...

טיולים מאורגנים לאירופה מכילים בתוכם עולם ומלואו, החל מנופים עוצרי נשימה אשר מסתעפים למבנים עתיקים ומיוחדים המשתלבים עם בינוי מודרני ומרהיב ברחובות הערים המרכזיות והסובבות כאחד, וכלה במוזיאונים, מוסדות ומגוון עצום של חשיפה לתרבויות שונות, עתיקות וחדשניות כאחד, הכל ניתן לראות ולמצוא באירופה "אין רגע דל"!

email call waze waze