לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

כיצד בוחרים טיולים מאורגנים לגיל השלישי ? על מה חשוב להקפיד בעת הבחירה? ואיזו חברה היא המומלצת ביותר לטיולים לגיל השלישי? הכנו בעבורכם מאמר קצר שיאפשר לכם לקבל החלטה קלה לגבי בחירת חברה מובילה ואמינה של טיולים לגיל השלישי...


  • חדרי הארחה – בין אם בחרתם בטיולי תרבות, סמינרים מטיילים או שמא בטיולים 'צפים' (שייט), תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל בחירה שלכם תהיה מלווה בקבלת התנאים הטובים ביותר לאירוח ושינה! החדרים בהם אנו בוחרים בעבור המטיילים שלנו מאובזרים, מזמינים ויוקרתיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
  • מדריכים מיומנים ומובחרים – חברתנו מעסיקה בשירותיה אך ורק מדריכי טיולים מקצועיים ומובילים אשר יכולים לספק למטיילי הגיל השלישי מידע נרחב, אדיבות והקשבה וכמובן טיול מופלא המתאים לצורכי המטיילים. עם זאת חשוב לציין כי כלל מדריכי החברה הם דוברי השפה המקומית בה מתקיים הטיול ובעלי ידע נרחב ומעמיק ביעדם מה שמאפשר למטיילים לקבל יתרון ברור ומשתלם בטיול.
  • הדרכות וסיורי עומק – בהתאם לעובדה שמנחי הטיולים והמדריכים המיומנים של קשרי תרבות הינם תושבי היעד בהווה או בעברם, בעלי ידע מעמיק נרחב וותק עשיר ביעד ובעלי הכירות עם מנהגי היעד והשפה המדוברת מתקבלת 'הטבה' מיוחדת למטיילים, שנהנים מהדרכות לא שגרתיות וסיורי עומק לא תיירותיים ומרתקים. מההכרות המעמיקה של מדריכי הטיולים עם היעד המבוקש, מתאפשר למטיילים ליהנות מרזי המקום, להגיע למקומות הנסתרים והחבויים וגם להכיר את היעד מצידו הקסום, הפשוט והאותנטי.
  • טיולי שייט למבוגרים – בחירה בנופש 'צף' בספינת יוקרה בה תיהנו משלל פינוקים, ארוחות גורמה, הרצאות, מופעים וכמובן טיולים בכל נמל הפכה בשנים האחרונות לבחירה המובילה והמתבקשת בקרב הגיל השלישי.שכן, שייט נהרות למבוגרים מאפשר לכם ליהנות מחברתם של מטיילים איכותיים, להתפנק מיוקרה ואיכות ברמה הגבוהה ביותר ולהתרווח בטיול שמותאם לכם בהתאמה מדויקת וכל זה 'מבלי להוציא את הארנק' (שהרי כל סידורי התשלומים נערכים מבעוד מועד להפלגה) ולכם נותר רק ליהנות.
  • מקצועיות וארגון ללא פשרות – וועדי עובדים, ארגונים, חברות, עסקים ומוסדות : אם ברצונכם לתכנן טיול מושקע ומאורגן ברמה גבוהה וללא פשרות, כטיולים מאורגנים לגמלאים במשרד, הרי שהגעתם למקום הנכון! כי אצלנו בקשרי תרבות תבל לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר בעבורכם.טיול מאורגן מהפרט הקטן ביותר ועד לאחר חזרתכם בבטחה לבית אשר יבטיח לאחראים שקט נפשי, התאמה מושלמת לטיול גמלאים והנאה מובטחת!
email call waze waze