לוח טיולים שנתי   לשיחה עם יועצת טיולים: 073-3742283

לשיחה עם יועצת טיולים:

073-3742283

 

לוח טיולים שנתי

 

סדרות הרצאות מהבית

עם ניסיון של כ- 20 שנה בתחום תרבות הפנאי והתיירות, קשרי תרבות תבל התמקדה תמיד בהבאת השירות הטוב ביותר, ובתנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיה. בימים בהם נבצר מאיתנו לטייל בעולם, חלק מן הדברים אליהם אנו מתגעגעים יותר מכל, הוא לספוג היסטוריה, תרבות, אמנות ומוסיקה, להעשיר את הידע שלנו ולהכיר לעומק יעדים, נושאים ויצירות החוצות את גבולות הזמן והמקום. על מנת לענות על צורך זה, יצרנו סדרות של הרצאות לצפייה מהבית, של מיטב המרצים מבית קשרי תרבות תבל.
 

מה היתרון בהרצאות של קשרי תרבות תבל?

הסדרות מוגשות בצורה שונה, מתקדמת ומיוחדת. ההרצאות מצולמות ומוקלטות באיכות גבוהה, באולפן מקצועי ומושקע שהקמנו במיוחד לצילום ההרצאות. הצפייה בהרצאות אלו פתוחה מרגע הרישום ולמשך 30 יום לפחות, ותוכלו לצפות בהן בכל יום, ובכל שעה הנוחים לכם, אינכם כבולים עוד למועד מסוים. בשונה מהרצאות הזום, הרצאות אלה אינן חד פעמיות, וניתן לצפות בהן מספר רב של פעמים. בנוסף, אצלנו ב"קשרי תרבות תבל" לכל הרצאה יש ערך מוסף להעמקת ולהטמעת הידע, אותו תוכלו למצוא בתחתית דף הצפייה.
 
הצטרפו אלינו להרצאות מושקעות של מיטב המרצים בארץ.

 

טיולים מאורגנים עם קשרי תרבות תבל

חברת "קשרי תרבות תבל" הינה חברת בוטיק אשר יוזמת, מפתחת ומפיקה סמינרים מטיילים בחו"ל, בהם ישנם מפגשים לדיאלוג בינינו לבין תרבויות העולם.
החברה עורכת ומארגנת בחו"ל טיולי עומק לציבור אנין דעת, סקרן, משכיל ו"רעב" לחוויה תרבותית, אינטלקטואלית, מעוררת, מעשירה ובעיקר - מהנה.
התוכניות בחו"ל מתבצעות במסגרת סמינרי מטייל - פעילות עומק עם צוות מומחים בכירים בתחומם.

מהי המהות של חוויה תרבותית עם קשרי תרבות תבל?
להבין את המקום ואת הסיפורים שמאחורי המראות, לראות אותו מזוויות שונות, לשמוע על תחומי עניין מגוונים, לחוות את המקומות והאירועים ההיסטוריים, את העמים והתרבויות,
להפעיל את כל החושים בעיר, בטבע, במוזיאון, באולמות הקונצרטים, האופרה והבלט, בכרם, ביקב ובמסעדה, באתר לא מתוייר, במסלול ייחודי ובמפגש אותנטי עם תושב מקומי.

 

הצטרפו אלינו לטיולי איכות ולסמינרים מעמיקים ברחבי העולם.

פולין היא ארץ מיוחדת מרתקת ומסתורית בו זמנית, שכן בפולין ניתן למצוא מרחצאות טבעיות, ארמון ואתרים הקשורים להיסטוריה היהודית לצד כיכרות מרשימות, סמטאות צרות ומלאות אווירה, מבנים מפוארים ועוד מגוון של מקומות מופלאים שחשוב ושווה לחקור.

 לשם הכירות טובה ומעמיקה עם רזיה של פולין, בחירה בטיול מאורגן לפולין היא מחייבת!

ועל כן, בחירת הטיול המאורגן לפולין שלכם חייבת להתחיל מהחלטה על טיול מאורגן לפולין עם מרצים בכירים, מדריכים מנוסים וצוות מיומן אשר יהפכו את הטיול למיוחד, אקסקלוסיבי ומלא במידע מרתק.
הבחירה בצוות מיומן וחברה מובילה בתחום טיולי הבוטיק מאפשרת לכם גם להיות בטוחים בתנאי הטיול כגון : יחס אישי וליווי צמוד, ציוד הגברה ושמע איכותי לנוחיותכם, ארגון מופתי ומוקפד, עמידה בזמנים, קבוצה הומוגנית של מטיילים איכותיים ועוד.

 

מטיילים עם מומחי קשרי תרבות- אין כל ספק שהטיול המאורגן שלכם לפולין יהיה בעל משמעות רבה, יהווה בעבורכם חוויה עצומה ומסע מרתק!

חברת קשרי תרבות תבל היא חברה מובילה בתחום טיולי בוטיק לגיל השלישי, שכן החברה שמה בראש מעייניה את טובת המטיילים באופן מוחלט, החל מרגעי הלבטים וקבלת ההחלטה לגבי יעד והתאמת טיול מאורגן וכלה ברגעי הטיול בהם מקבלים המטיילים ליווי מקצועי של מיטב המרצים והמדריכים המובילים בעולם בטיול שאורגן באופן מדויק והותאם לצורכי המטיילים ולאהבתם.

בואו לחקור את פולין, לטייל ליהנות ולשאוב השראה מאומנות בועטת, תרבות סוחפת ואווירה מיוחדת בביקורים בערים השונות.
טיול מאורגן לפולין יספק לכם את כל המידע הנדרש ואת הביקור המחייב בכל המקומות החשובים של פולין.

email call waze waze